Bu akşamın şarkısı benden size hediye olsun

kim özlediyse en çok onlara gelsin.

link

nasıl olmu? yorumları da eksik etmeyin :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Olumsuz akılları sıra Yorum yapanlara şöyle bir baktım da hepsi ilkokulda blok flütten başka müzik aleti çalmamıştır bu çok güldürüyo beni :D Yorumları okurken bol bol kahkaha atıyorum :) Sen bunu burada paylaşmışsan ve ''nasıl olmuş'' sorusunu burada yöneltiyosan insanlara eleştiriye zaten açıksındır. Ama yorum adı altındaki hakaret ya da kırıcı alaycı sözlere ben karşıyım. Beğenmiyosundur yorum yapabilirsin ama yorum yapmadan dnleyip hatta dnlemeyip geçme diye bir seçenek daha olduğunu unutuyo galba insanlar.. Sesin gerçekten çok güzel.. İsteyen herkes şarkı söyleyebilir.. Herkeste bu yetenek var.. ama senin müziği takip etmenle müziğin seni takip etmesi çok daha ayrı şeyler.. Müzik kulağı herkeste var onu duymasını bilene..Onun dışında buradaki yorumlar seni ne derece etkileyebilirki 2 3 kişinin yok sen evde söyle işte sen söyleme lafları müzikten soğutucakmı seni tabki hayır.. Allah'ım yolunu açık etsin. Sen güzelde söylesen kötü de söylesen tarz senin tarzın başta kendi kulağına hoş geliyosa senin gerisi çokta tın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok güzel bir kafede bence seslı muzik felan yap :D

sende rahat et bızde.

0|1
    0|0
  • Abi olmuyor ya :/ Sadece banyoda takıl benim gibi :/

0|0
    0|0
  • Slov bir eser sesinde güzelmis..

Sagolasin..

0|1
    0|0
  • Allahım yarabbim yine başladı bu adam söylemeye

0|2
    0|0
  • Bunu önceden söylemiştin tek tek dinlediğim için farkettim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...