Bu site Türk kızlarına hakaret eden trollerin sitesi mi olacak yoksa gerçekten bir sosyal paylaşım sitesi mi ?

Bu site Türk kızlarına hakaret eden trollerin sitesi mi olacak yoksa gerçekten bir sosyal paylaşım sitesi mi

Ne zaman baksam aynı tipler aynı saçma sorularla burada.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• halt etmiş onlar. türk kızı gibisini bulsunlar öpüpte başının üstüne koysunlar.

3|1
    0|0
  • bende Türk erkeklerine hakaret edenler için aynı şeyi düşünüyorum sanada hak veriyorum, başka millete hakaret etmek nasıl suçsa ve paylaşımlar kaldırılıyorsa kendi milletinede hakaret edenlerin de soruları kaldırılmalı, buda bir çeşit ırkçılık değil mi

2|0
    0|0
  • Allah kimseyi bu sitede ciddi soru soracak duruma getirmesin..

Amen.

1|5
    6|6
  • eksik yazmışsın.bence türk kızlarına sulanma sitesi

2|1
    0|0
  • Bir gün sitede ciddi soru soracak olursam Evime ateşler salsın.. link <3

0|0
    2|1
  • rus kızları hiç trip atmıyor peki turk kızları neden bundan gocunuyor?

0|0
    1|0
  • Bakis acina bağlı. Kendine ders cikartabilecek birşeyler varsa gocunmamak gerekir.

Siyaha beyaz diyenler hariç.

0|0
    0|0
  • Siz türk kızları yapıyor çok naz cilve, rus kızları yapıyor çok duj...

=)

0|0
    0|0
  • Ben ortada bir hakaret görmedim,tamam bazen abartıyorlar ama güzele güzel denir abi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• daha hayatlarında dişi sineğe bile terlikle dokunamamış adamlar bilmem ne ülkesinin kızının türküsünü tuttursa ne çıkar ki? çığırmaktan öteye gidemezler o zihniyetle.

2|1
    0|0
  • Beğenmeyen rus kızı alsın. 5 yıldız

2|1
    0|0
  • çok haklısın bir de türk kızları rus kızları muhabbeti baydı beni :(

2|3
    0|1
  • Bu adamların hepsi eminim ki daha çüklerinin bile ne işe yaradığını idrak edememiş tiplerdir.

2|0
    0|0
  • özellikle şu armageddon denen kişiliğin siteden üyeliği silinmesi gerekiyor

3|1
    0|1
  • türk kızlarına hakaretten ziyade o soruları saçma buluyorum anlamsız sorulmasın daha iyi

1|0
    0|0
  • takilsinlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...