Sizin basarı öyküleriniz var mı,???

bir şeyi çok istediniz ve yapmak istiyordunuz ama elinizde olanak yoktu vs. ya da en basitinden bir sınav? Ne kadar başarılı oldunuz?amacınıza ulaştınızmı?ulaştıysanız hissettikleriniz?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Alttan 6 ders verdim geçen sene. Lise diplomamı o zaman aldım. 2 senedir veremiyodum son sınav haklarımda hepsi tek nefeste verdim :) Liseyi sonuncu olarak bitirdim ama okulda ki en iyi üniversiteye ben gittim :) Pegasus ta uçus similatör derecesi kazandım. İlk defa kullananlar arasında ilk 2. ciyim. Ben derece olduğundan haberdar bile değildim. Başarı peşinde koşmayan biri için güzel şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Imkanlar çerçevesinde birşeyler yapmaya çalıştım daha iyi imkanlar olsaydı daha iyi şeyler yapardım. Ama elimdeki tüm imkanları iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 5'li anahtarlıktan ilk denediğim anahtarın kapıyı açması en büyük başarım ama onu da yapamadım henüz ^_^

0|0
    0|0
  • istediğim eğitimleri alamadım

ama saygın bir sektör olan kuyumculuk sektöründeyim

sektöre dair hiç bir şey bilmiyordum

sadece yeteneklerime güvenerek hareket ettim ve çok şükür sektörde başarılı şekilde ilerliyorum

umarım bu maddiyatımada yansır

0|0
    0|0
  • ben yurt dısına cıkmayı cok ıstıyordum ve tek şansım sınavları gecmektı , sınavları mulakatı falan gecerek Allah nasıp ettı :)) o an ınsan kendını superman gıbı hıssedıyor :D

0|0
    0|0
  • en az 20 milyon rakibi geçerek birinci olmuşum yetmez mi:D

0|0
    0|0
  • Ben lise 3 de sınıfta kalmıştım ve vermem gereken 2 sınav vardı hem çalışıp hemde dua ediyorum.Sınav vakti gelmişti girdim ve geçtim.Allahım duamı kabul ettiği için çok sevinmiştim...

Uzun yıldır spora gidiyordum müsabakalara katılıyordum dereceler alıyordum.Zaman ilerledikçe müsabakalardan mağlup olmaya başlamştım hırs yapmıştım çok çalışmıştım.Çalıştım çalıştım çalıştım en sonun Tr.3sü oldum çok mutlu olmştum.

0|0
    0|0
  • Ticaret Lisesi - Muhasebe bölümü okumama rağmen hep Kimya istiyordum ve kazandım ve okudum da. Kısa ve net :)

0|0
    0|0
  • Vardıda biz başarı öykümüzü yazamadık :D

artık ufak şeyler bizim başarı öykümüz oluyor yeni iş güzel eş yeni araba yeni ev

0|0
    0|0
  • Bu hayata ayak uydurmak başlı balına bir başarı zaten..

*Var evet..

0|0
    0|0
  • tabi insan çalışmasının karşılığını alınca mutlu olurr alnın teri gibi buu

0|0
    0|0
  • yok malesef olmasını çok istiyorum zor gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...