Kitap okumayı sevmiyorum , ya siz ?

bugune kadar 20-25 tane okumuşumdur o da lisede edebiyat hocasının zoruyla :D ve önümüzdeki bir milyon yıl boyunca kitap okumayı düşünmüyorum. sevenler niye seviyor okumayı ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• kitap okumadan geçirdiğim bir gün yok 10 sayfada 5 sayfada olsa okurum..kendi başıma kalabaildiğim tek şey diyebilirim gerçek anlamda..onlarca karakter,olay..çocukluğumdan beri severim. ilkokulda kitap fuarına götürmüştü annem muzaffer izgünün imza günü vardı.'anneannemin gramafonu'imzalattığım ilk kitap .o günden sonra iyice bağlandım kitaplara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok severim. Zevkine uygun kitaplar okursan seversin hoca zoruyla değil.

0|0
    0|0
  • Seviyorum,kitap okumak yemek yemek gibi bir şey benim için.

0|0
    0|0
  • okuyunca diğer insanların sıradanlığından,

herkesleşmişliğinden,

sıkıcı sözlerinden biraz da olsun uzaklaşmış hissediyorum.

ve de sanırım yalnızlığım geçiyor gibi geliyor okurken.

karakterler bana dost oluyor gibi.

bilmiyorum ama ben seviyorum kitap okumayı

0|0
    0|0
    • yalnızlık nesnelere bağlanmayla giderilmez kendini bir yere kadar kandırabilirsin ;)

• Evet haklısın belki ama kendimi bu şekilde kandırırsam mutlu olabilirim galiba..

öteki türlü hiç mutlu olamamak var

• bi noktada patlarsın mutlaka . sürekli kendini kandıramazsın

• kitap okumayı çok severim. okuduğun kitap biraz da seni anlatmalı. kendine uygun bir kitap okumadığın için çekici gelmiyordur belki de sana.

0|0
    0|0
  • Surekli okursan guzel ama ara verirsen baslamak istemiyorsun bir daha aslinda zevkli surukleyici olursa ama sikarsa okumam birakirim

0|0
    0|0
  • Seviyorum çünkü okuduğum her kitapta kendimden bir parça buluyorum ders alıyorum hatta okumadığım günler başım ağrıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok okumuşsun reis helal olsun :D

0|0
    0|0
  • Kitap okumak bir aşktır küçüklüğümden beri okumayı hep sevdim seviyorum ve seveceğim.

0|0
    0|0
  • Seviyorum ve okuyorum okudukça da daha çok okuyasım geliyor VESELAM..

0|0
    0|0
Yükleniyor...