Ne kadar yaratıcısınız?

Diyelim ki bir komedi filmi yazıyorsunuz.. Karşılığında milyon dolarlar alacaksınız, tek şart insanları fazlasıyla güldürebilmeniz.(başka bir filmden karakter çalmakta yok)

Başrol karakterinizin tipi,davranış tarzı,yaşam biçimi nasıl olurdu ve filmde yaptığı meslek ne olurdu?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ohh tam benlik soruşu ancok tembelin onun icin kisa yazacam :)

Simdi bir firinci olabilir kendi dükani sert bir adam herseyi insanlarin yüzüne direk söyleyen biri aklindan ne geciyorsa İstanbul da öyle modern bir sehirde insanlarin yaptiklari seylere sasiriyor ama aslinda kendisi genc iri biri kilolu degilde babayigit

Bir kiza asik oluyor ve sekilden sekile giriyor onu elde etmek icin ve bu esnada komik seyler oluyor ahh desim gibi suam tembelim cep telefonundan yaziyorum ama aslinda yazmak.isterdim bir komedi filmi hemde cok

0|1
    0|0
    • Ben de üşengecim dostum, anlıyorum :) güzel karakter :)) aklımda canlandırdım :)..

• ben teşekkür ederim dostum. arabesk filmini öneririm bu arada izlemediysen.. :) süper filmdir.

• Öylemi tamam abi bir bakim

Kızlar Ne Diyor 2

• romantik komedi olurdu. Birinin mesleği anaokulu öğretmeni olurdu. Sevgilisi anaokuluna geldiğinde çocukların soruları da komik kısmı. Küçük çocukların sorduğu sorular kadar güldüğüm başka bir şey yok :)

0|1
    0|0
  • Dram olabilirdi ama komedi yazamam.

0|0
    0|0
    • Merak ettimde dram olsaydı meslek olarak hangi mesleği yazardın?

• Teşekkür ederim. Sorumdaki üye ile neden tartıştınız?

• Kendini begenmis oldugu icin

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaratmak Sadece Allaha Mahsustur.Yaptığı Meslek Pizza Servis Elemanı Çünkü Bir Çok Olayla Ve Bir Çok İnsanla Görüşebiliyor Farklı Olaylar Komik Kareler Çıkabileceğine İnanıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...