Favori Kitabınız ve Konusu Nedir?

Arkadaslar yarin kitap almaya cikicam kafamda belli kitap ismi yok. Sorum su: En sevdiginiz kitabi konusuyla birlikte yazar misiniz lutfen?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kızıl Nehirler -Jean Christophe Grange

Konusu;

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• favori kitabım canan tan piraye. askerdeyken nöbette bile okuyodum vatan elden gitse umrumda değildi o derce bağımlı olmuştum kitaba:D

dan brown cehennem

k tazeoğlu bukre. biraz vıcık vıcık aşk yazılsada iyi kitaptı ;)

0|0
    0|0
    • Pirayeye asigimm. En az 5 kere okudum digerlerine de bakicam

• Okumadim digerlerini. Hocalarimiz kiziyo cok basit yazmis diyolar ama bence guzel yaziyo. Oner bir tane okiyim tatildeyken

• Bukre Candır Bukreye laf yok sayın withtemptation..

• Ece TEMELKURAN BİZ BURADA DEVRİM YAPIYORUZ SİNYORİTA

Hugo CHAVEZ in venezüella da yaptığı devrimi ve yenilikleri anlatıyor en çok etkilendiğim kitaplardan birisi bizim yöneticiler okusa müslümanlığından utanır

0|0
    0|1
  • Kur'an konusu derin anlatamam okuman lazım

1|0
    0|0
  • Tarih:Şu Çılgın Türkler, Kurgu:Esrarengiz Ada, Macera: Monte Kristo Kontu Kurgu Tarih:Berenis'in Saçları Klasik:Suç ve Ceza Şimdi hepsininkini yazamam ama hepside güzel

0|0
    0|0
  • Yazar:İskender Pala

Kitabın İsmi: OD

0|0
    0|0
  • fareler ve insanlar aklıma geldi şimdi

0|0
    0|0
  • profil resmin hoşuma gitti:)

rus edebiyatı hoşuma gidiyor:)

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bukre şuan favorim... bukre adında bir kızın hayatını anlatıyor...

1|0
    0|0
  • Or.spu Kırmızı ve Sokaklar Uyudu Artık Öpüşebiliriz.

1|1
    0|0
  • kurban

konusu atı ölen bir kadının onu gömmek için bahçesinde açtığı çukurdan bir insan cesedi bulması ve bu olayı araştırırken başına gelenleri anlatan çok sürükleyici bir roman

0|0
    0|0
  • girinin elli tonu karanlıgın elli tonu ve özgürlügün elli tonu kitap serisini çok sevdim :)

0|0
    0|0
    • Grinin elli tonunu okudum ama sirf cinsellik oldugu icin devamini almadim :D merak ediyorum evlendi onlar diyolardi:p

• evet evlendiler çocukları falan oldu baya güzel bir seri

• Christian Jacq -ramses serisi

2. ramses in hayatını her yönüyle anlatıyor ancak tam olarak doğru değil fantastik ögelr mevcut

0|0
    0|0
Yükleniyor...