Erkeklerin begendigi hoşlandııgı kız

çok güzel dediginiz begendiginiz kız hep özgüvenli olan kıızlar mı

gerçekten erkeklerin begendigi özgüvenlilerden mi çıkıyor

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre bir kızdan hoşlanmam için iç güzelliği olduğu gibi dış güzelliğide olucak ama herkez'e göstermeyecek :D Minyon tipli yani kısa boylu zayıf olursa acayip bir fizik 10 üzerinden 20 veririm öylesine minyon tipine benzer ünlü olarak hep ''mila kunis'' aklımdadır :D ayrıca giyimine pek önem vermem.Temizliğede pek vermem ama o ne öyle 20 yıldır banyo görmemiş insan modeli hiç olmaz.Temiz olucak yani temizlik hastasıda olmuyacak pisliktede yüzmeyecek.Özgüven meselesi şöyle ya kendin yakalarsın o özgüven'i ya da etrafındakiler sana yakalattırır.Ayrıca hal hareket de önemli Ne kadar güzel olursan ol hal hareketin şeytan'dan beterse güzellik hiçbirşeydir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bütün erkeklerin beğendi ortak kız özelliği

-Temizliğine dikkat eden

-Giyimine ortalama vadede dikkat eden

-Sosyal hayatta girişken

-Sosyal hayatta aktif

kız tipidir.

cut.

0|0
    0|0
    • sosyal hayatta aktif girişken nasıl olunur bu bence insanın ruh haliyle alakalı insan istese bile girişken aktif olamıyor

• Bunun nasılı yok ki, bir sohbet vardır çekingenliğe kapılmadan konuşmaya katılırsın.

• Bence erkek kadar kendine guvenen hisleri kuvvetli beni kirmayan bir kiz olsunki hayat bir biryle uyumlu olsun derim

0|0
    0|0
  • Nedense şımarık kızları severim benim yanımda şımarması hoşuma gider ama bir taraftan da bana bağlı olmasını isterim onu zorlamam tabi ki.

0|0
    0|0
  • Böyle soru soran kızlardan hoşlanmam benim gibi düşünenlerde vardır illa :D

0|0
    0|0
  • Genelleme;

1-Temiz olacak.

2-Yerine göre davranıp,konuşacak.

3-Giyimine,kuşamına dikkat edecek.

4-Eşine ve çevresine saygılı olacak...

0|0
    0|0
  • özgüvenli olan lzlar oluyorda ne olduki :))

0|0
    0|0
  • Ben yuvarlak kalçalı uzun bacaklı yuvarlak suratlı kızlardan hoşlanırım bide az Çekik gözlü olsa of

0|0
    0|0
  • kadın gibi kadın olsun sadık dürüst mutassıp canına kurban olurum onun

0|0
    0|0
  • Özgüven herkes için önemli o olmazsa hiçbir şeysin.

0|0
    0|0
  • hayır beğenmek başka sevmek başka beğendiğimiz kızlar güzel olanlar genelde kaşar oluyo :) ama hem güzel hemde seviyorsak düzgün namuslu kızlar oluyo özgüven farklı bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...