Kuran mucizelerine inanıyor musunuz ?

Bir insan uçtugunu iddia etse herkes deli der, kimse su üstünde yürüyemez dimi ?

Ama kurandaki bu mucizelere hiç sorgusuz sualsiz inanıyorsunuz, sebebi nedir ?

Muhammed ayı ortadan ikiye bölmüs, ellerinden sular akmıs, Süleyman uçmus, kimileri ölüler diriltmis, kimileri denizi ikiye ayırmıs.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet inanıyorum.senin daha bilmediğin medeniyetleri kuran bildirip arkeologlar daha yeni çıkarıyor.işe bak gezegenlerin yörüngelerinden denizlerin birbirine karışmadığından falan şimdiki bilimden 1500 sene önce haber veriyor.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• gün geçmiyor ki inanmayan biri çıkıp neden inanıyorsunuz

böyle eksik var şöyle çelişki var diye atlamasın

ben inanıyorum ya da inanmıyorum kim ne yaparsa yapsın demeyi ne zaman öğrenecek insanlar merak ediyorum...

0|0
    2|1
    • Bu ülkede özgürlük var kimse sana danısmak zorunda değil. Saygı çerçevesinde sordum soruyu, inananlara hakarette bulunmadım. O yüzden bir sorun yok.

• O ortaya atılmıs bir söz. Diğrleri ise bizzat anneme ve bana kişisel yapılmıs küfürler. Bunun farkını anlıyorsun dimi

• her ikiside doğru değil diyorum

her ikiside saygısızlık diyorum

aradaki fark değil mevzu

• delilleri var nsil sorgsuz sualsiz mucizeler peygambere hastr her insana degl.

1|0
    2|1
    • Delil nerede peki ?

• Tamam da %98'i müslüman olan bir ülkedeyiz, herkes kurana göre yasıyor. Tabiki yansıtacak bugünü. Hristiyanlar da incil'e göre yasıyor, onların kitapları da onları yansıtıyor. Tamam seni anladım, en son kitap kuran, herkese gönderildi ona göre yasayalım diyorsun. Ama herkesin dini kendine göre mükemmel.

• anlasildigima sevindim insanlar hurdur iradelerini istedikleri yone kullanirlar onlar en son geleni kabul etmiyorlar saygi duyarim.

• havada duran sabri panpaya kimse inanmamisti halbuse ):

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Şeytan Allah`ın düşmanı oldugu halde saniyede dünyanın bir öbür ucundan diğer ucuna gidiyorsa insan niye gidemesin ayrıca kuşlarda ucuyor balıklarda yüzüyor insan niye yapamasın

2|2
    2|2
    • Şeytanı kaç kere giderken gördün bir uçtan bir uca :)? mantıksız konusmussun. Sen uçuyor musun merak ettim

• tamam kardeş sizin köy daha büyük senin gibi cahille muhattap olmaya gerek yok sen neye inanıyorsan ona inan

• Hz. Muhammed senın askerlık arkadasın degil önce bir haddini bil.

1|2
    2|2
    • Yıllardır bu ülkede alevi sünni çatısması çıkmıstır. Yok cem evlerinde ne işleri var camiye gelsinler, yok Hz Ali nereden çıktı. Sen yapmasan da yıllardır yapılır bu tartısma. Aleviler Allah sevgisi, Sünniler Allah korkusu ile büyüyor çünkü. Ben alevi sünni ikisi de değilim

• İste bılmeden konusuyorsun biz allah korkusu ıle yasamıyoruz.

Mabedımıze ınanısimiza göre yasıyoruz.

Camiye gelip gelmemleri onların sorunları ki.

Alevilik hak meshep de degildir sadece sunnilikten turetılmıs bı ınanıstır.

Ayrıca hz.ali camiden cıkmazken alevilerin camiye gelmemesinin sebebının sadece hz alinin camide oldurulmesi sebebinin bana da anlamlı gelmedıgını soylesem yalan olmaz.

Bu catısma bızım ıcımıze nıfak sokmak ısteyenelr oldugu ıcın bakınız kurt turk catısmasi.

• İlahi güç die bir kavram var..Allahın hikmetini erdiremireceği bişe olamaz

1|1
    1|2
    • Şimdi uçanlar da ilahi güçle uctugunu iddia ediyor ona ne diyorsun ?

• olum sen harbiden salaksın kafan çalışmıo.. çalışsa ne demek istediğimi anlardın..o yüzden salaklarla daha fazla muhattap olmam

• Sen uçmaya devam et mal

• Adına bak, soruya bak... Töbe töbe

0|1
    0|0
  • Pokemonlar ne kadar gerçekse bunlarda o kadar gerçek :D

0|0
    1|2
  • Allah yok Din yalan.

1|0
    1|2
Yükleniyor...