Siz de bazen kendinizi reklam şarkılarını mırıldanırken buluyor musunuz?

normal şarkılardan çok bunlar takılıyor dilime. bizim evde çok fazla mı reklam izleniyor yoksa bunlar bilinçaltımıza mı yerleşiyor?

Güncellemeler:
12 saatlik bir otomobil yolculuğunda radyoda yarım saatte bir çıkan "bağdat baharat hayata lezzet katan tat" reklamı hala kulaklarımdan gitmiyor :)
muratbey peynirlerinden hiç bahsetmiyorum bile :)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• lisede önümde oturan kız arkadaşım durup durup durex durexxx because feeling is everything melodisini mırıldanıyordu,ne olduğunu anlamadan, ben de sesimi çıkarmadımhiç, belki de farkındaydı, ama bende hala etkili olan bir melodidir:D

0|0
    0|0
  • şu aralar şu dilimde arkadaş ...

link

0|0
    0|0
  • o değilde dün ajdar-şahdamarım ı mırıldanıyordum. kendimden şüphe etmeye başladım, sonum iyi degil herhalde :/

0|0
    0|0
  • Güncellemeye Dair ::: Yarıldım gittim vala...Sanırım Ben de Rüyalarımda Mısır çarşısında aynı şeyi söyleyip duruyorum...Belkide o yüzden hiç Rüyalarımı Hatırlamıyorum...TRT Sağolsun...

0|0
    0|0
  • Reklamcılıkda ayrı bir Sanat ve yetenektir...Bilinç altına giriyor ve tekerlemesi klay çağrışım yaratıyor.. ".Vakıf Bank Hayırlı işler diler...! "

0|0
    0|0
  • Harbiden çok tuhaf ya. Sözleri çok saçma ama melodisi güzel oldugu için aklımızda kalıyo ve mırıldanıyoruz

0|0
    0|0
  • evet bazı aptal reklarmlar bilinçaltına giriyor. sinir bozucu tv izlemiyorum haber dışında o yüzden. birde öyle bir geçer zamanki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 11880 reklamına ne kadar sinir olsam da dilime dolanmıştı bı ara :O

0|0
    0|0
  • :D bi ara orkidim var en zor günümde kanatlandım özgürüm bende...:DD

0|0
    0|0
  • omegalı lunaaaa

genç kal çok yaşa

0|0
    0|0
  • Buluyorum evet.

0|0
    0|0
  • Merinosta mobilya da var, mobilya da var merinosta :(

0|0
    0|0
  • evet bazen garantısız kımse kalmasın bızce :)

ay gıyecek hıc bır seyım yookk :) :)

0|0
    0|0
  • Radyodaki reklamlar özellikle yer ediyor heralde ben de.Otacı,otacıı,otacıı bitkisel şampuan.. :D

0|0
    0|0
  • mutluyumm arkama yaslandımmm

iyi ki onaa rastladımmm vardı. onu söylerim sık sık. ama hala ne reklamı olduğunu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • tivibu tivibuu

0|0
    0|0
Yükleniyor...