Sinemaya uyarlanan fantastik kahramanlardan hangisinin filmini çok beğenerek ve ilgiyle izlediniz?

Sinemaya uyarlanan fantastik kahramanlardan hangisinin filmini çok beğenerek ve ilgiyle izlediniz? Ben mesela İron man serisini çok beğendim.

• Superman
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Batman
    50% (3)60% (3)55% (6)Oy Ver
  • Spiderman
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İron Man
    0% (0)20% (1)9% (1)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    50% (3)20% (1)36% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• batman özellikle joker in soytarıdan anti kahraman a dönüşü

0|1
    0|0
    • ankete de katılırsan sevinirm :) İron man'i beğendim bende

• justice league adı altında zaten beraberler.superman filmi aslında yapılacak olan justice league filmi için altyapı hazırlamak.avengers in diğer versiyonu(marvel ve dc comics rakip firmalarının pazarlama stratejileri.batman dc nin ıron man marvel in kahramanı mesela)

• aynen marvel avengers da güzel filmdi hulk iron man çaptan america thor falan vardı o film de güzeldi :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Harry Potter.

0|1
    0|0
    • o zaman diğer'e oy kullanırsanız memnun olurum hanfendi :)

• Batman pek fantastik sayılmaz sayılır mı?

0|1
    0|0
    • yaa oraya o tabire fazla takılmayalım işte kahramanlardan diyorum :) ben İron man serisini çok beğendim güzel seriydi umarım devamı da gelir

• izlerimm onu da bir ara :)

• peşpeşe tüm seriyi izle 3 film var :)

• Kaptan Amerika

0|1
    0|0
    • onun filmi geliyor yakında 2. filmi ayrıca marvel avengers filminde de oynamıştı diğer kahramanalrla birlikte :)

• Evet sabırsızlıkla bekliyorum 2.filmi ayrıca Chris Evans hakkını veriyor

• adam zaten karizma , fantastik dörtlüde de iyi oynuyordu, ilk filminde kaza yapmıştı sonra onu the avengers filminde tekrar gördük o filmin sonunu iyi bağladılar avenegrs filmine işte kazadan sonra denizde kalıyor 70 yıl mı ne uyuyormuş uyandığında bir bakıyor gelecekte :D

• Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Doğruyu söylemek gerekirse hiçbiri.

0|0
    0|0
    • diğer şıkkı var söylemek istediğin varsa söyleyebilirsin :)

• hiç birinin

0|0
    0|0
  • B: Batman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Süperman hariç hepsini severim. Nedense herşeyiyle kusursuz bir insanı kahraman olarak göremedim. Problemlere rağmen kahraman olanlara sevgi saygı duydum.

0|1
    0|0
    • Hulk vardı bak onu da şıklara koysaydım keşke yeni aklıma geldi bak :) o da iyidir :)

• Superman Kripton gezegeninden ucuyo adam ya ve Spiderman fantastik bayagı ya.Iron Manı tam izlemedim.Bilmiyorum :(

• Batman serisinin en başta hiç sevmezdim.Ama Kara Şövalye olarak uyarladılar bu yüzden Iron Man diyorum <3

0|1
    0|0
    • sen de benim gibi iron man'i beğeniyorsun demekki ama hakikaten güzel bir seri 3 film çekildi umarım devamı gelir

• aynen joker yüzünden sevdim o yüzden detay belirttim

• jokerden sonra tırt.jokerle kıyaslamazsan iyi.ama bane i efsane yapan ordaki kuyudan çıkan kişi kimdi diye düşündürtmesi:) o kadar kararlı ve net olması iyi,o kararlı adamın bir kıza çalışması saçma

• Superman

0|1
    0|0
  • Batman tabiki de :)

0|1
    0|0
  • Batman

0|0
    0|0
  • buz devrindeki

0|1
    0|0