Gazeteye yazı yazıyorum ve konu bulamadım?

Bir gazeteye yazı yazıyorum haftada bir. Bu haftanın konusunu bulamadım ama? Sizden fikir istiyorum hangi konu hakkında yazayım bu hafta? PS:Siyaset dışında olsun pls..

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Gündemi takip et mesela her gün en az 2 farklı gazete al onları oku çok faydası olur. Okuduğun şeyi geniş kapsamlı yazabilirsin ya da okuduğun bir yazı alakasız bir şekilde sana çok güzel fikirler konular bulmanı sağlayabilir. Ara sıra tüm sınırları aş ( siyasete yine girme özelliklede yıllardır bunun üzerinde çalışanlar henüz ne anlama geldiğini bilmiyorken. ) çok değişik anlamlı yazılar yaz. Bazen sağlığı ele al bazen ilk yardımı ne bilim sadece eleştirisel olmasın öğreticide olsun. Vakit bulabilirsen içinde mizahın bol olduğu bir yazı yaz ama kesinlikle birini eleştirerek ya da dalgaya alarak mizah yapma. Ne yazacaksan yaz ama kesinlikle içine sinmeyen sırf yazman gerekiyor diye saçma sapan bir şey yazayım deme. Yazılarına değer ver çünkü onlar senden bir parçadır.

1|0
    0|0
    • Evet kesinlikle yazılarıma değer veriyorum hakkını vererek yazmaya çalışıyorum. Büyük yazarlar varken elbette bana laf düşmez elbette ama gündemi mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum. Öğretici yazılarada yer verebilirim dediğiniz gibi amaç topluma bir şeyler katmak olsun. Teşekkür ederim güzel yorumlarınız ve fikirleriniz için burada bir çok insan yerli yersiz bir başarıyı takdir etmek yerine gereksiz laf sokma çabası içerisine girmişken sizin yorumunuz gerçekten mutlu etti. :)

• Ekledim sizi, elbette yazılarımı göndermek istedim düzgün ve yerli yerinde eleştirilere her zaman açığım. :)

• Teşekkür ederim :)) Evet zaten eleştriler başarıya yön verir sadece tek yapmanız gereken doğru eleştire göre hareket etmek. İki yazınızıda okudum güzel yazılar ve kelimelerin özenle seçildiği aşikar. Ufak tefek ayrıntılar zamanla daha iyi olacağına inanıyorum ve başarılarınız ile birlikte yazılarınızın devamını dilerim.

Erkekler Ne Diyor 27

• sosyal platformda insanların gereksiz kibir sahibi olmaları,prenses,prens,psikolog ya da gazeteci gibi hissetmeleri olabilir.

4|6
    0|0
    • Yani sosyal medyada kendilerini fazla abartan, kendini olduğundan farklı gösteren insanlar hakkında olabilir diyorsun?

• anlıyorum şahsen ben hayatı ciddiye alıyorum eğer almazsam hiç bir dala tutunamayacağımı düşünüyorum ya da yaşım gereği sorumluluk hissediyorum bilmiyorum. büyük gazeteciler varken bana laf düşmez zaten bunun farkındayım kendimi gazeteci gibi hissettiğim yok yani, bir öğrenci olarak deneyimlerimi yazıyorum sadece. ironi yaptıysanız da ironi yaptınız güzel bir örnek oldu bende yazdım. hepsi bu.

• peki.başarılar

• 15 martta türkiye geneli bir kontak kapatma eylemi olacak. Sosyal medyada da yeteri kadar yayılmaya calısılıyor gormussundur. Benzim zamlarını konu alan bir yazı yazarsan destek vermiş olursun. Türkiyedeki petrol rezervi yurt dısına petrolun cok ucuza verilirken turkiyede %65 otv eklenerek satılması falan...

0|0
    0|0
    • oldukça güzel bir konu olabilir aslında :)

• Siyasetten uzak ve gerçekten ihtiyacımız olan bir konu siyasete bakmaksızın herkesin muzdarip oldugu da bir konu. Bence "Hükümet" dışında (hatta hükümet içerisinde bile) kimsenin karşı çıkmayacağı ve zevkle okuyacağı bir konu olabilir... Aslında ben de yazı yazmak isterim gazetelere ancak bir türlü nasıl ve nereden başlanacağını bilmiyorum maalesef...

• daha önceki konuların nedir. paralelinde bir sey önerelim.

0|0
    0|0
    • Kültürel yozlaşma, aşkın günümüzdeki yeri, teknolojinin hayatımızdaki yeri, kendimize nasıl saygı duyarız, kadın şiddetine eğitim çare olur mu gibisinden konularda yazdım daha önce.

• bir sosyal problem olan "Şehrin varoşlarında unutulan insanlar" hakkında birşeyler yazabilirsin. hergun görüyoruz .

• siyaset yazmalasın şuan gündem o veya

hak -hukuk olaylarına değinebilirsin

ekonomiye değin

taşeron işçi çalıştırma bunada değinebilirsin

0|0
    0|0
  • Garantili Bilgisayar ürünlerinin servisleri pahalı ama garantisi bitmiş ürünleri yetkili servislerden daha ucuza yapan yerlerin olmasını konu alabilirsin. ya da günümüzde bazı internet sitelerinin nasıl olduda hayatımıza entegre olduğunu anlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • " türk kadınının ayak fetişizmine entegrasyonunda başvurulması gereken toplumsal çözüm metotları ve çağdaş ve evrensel ayak fetişizm ilişkilerinin ürkek ve özgüvensiz türk kadınları üzerinde uygulanma varyasyonları "

0|0
    1|0
  • link Bence bunla ilgili bir yazı yazsan gezetede daha iyi olur sosyal platformdan daha önemli hiç bir bayanın yaşamayacağı bişey bu haber güncel bir haber yeni olmuş daha etkileyici bir yazı olur hemde bayansın.

0|0
    0|0
  • saglik icin altin ogutler ver spor programi paylas bunlari biliuormusunz gibi seyler paylas ve bunlara yorum yap ilgi ceksin yorumlarin

0|0
    0|0
  • pls dedin kaybettin senin Türkçemizi düzgün kullanman ve örnek olman gerek konu monu yok düşün dur :( :( :(

0|0
    0|0
  • Eğitimde sürekli yapılan değişiklikler, mesela en son gelişme olarak performans ödevleri kaldırılmıştı vs.vs...

0|0
    0|0
  • Bi ara futbol ve fanatizimle ilgili yazmalısın.

0|0
    0|0
  • Genç neslin annesine ve babasına saygısı kalmadığı ile ilgili bir yazı yazabilirsin. Buna ek olurak, eron bağımlısı gençlerden bahsedebilirsin, ki bu anneye babaya hürmet etmeyen gençlerin bir çoğu bu illetin peşinde. Bağımlı olmayan genç neslin bir kısmı da, dışarıdaki bu insanlara özendiği için anne ve babalarını yok sayıyor. aslında anlataca birçok şey var. Sizin konu bulamamanız biraz garip.

0|0
    0|0
  • Bence bizim ülkede ilgi çekici bişey olması lazım bence oda cinsellik olabilir.Ülkemizde eşcinsellerden bahsedebilirsin.Onları savun demiyorum onlara karşı yaşadığımız ülkede yüzyıllarca benimsediğimiz din'nin kurallarına uymayan konuları ele al ve onları bu hastalıktan kurtar.Neticede ülkemize faydan olur.Türk erkeklerine ve kadınlarına yakışmayan unsurlar bunlar.

0|0
    0|0
  • Tarih üzerine olabilir ! Cumhuriyet ilan edilmeden önce Osmanlı altınlarına ne oldu? Toplumun dikkatini çekebilecek bir konu ? O altınlar nerede ? Uzun soluklu bir yazı dizisi olabilir...

0|0
    0|0
  • seni o gazeteye alanin ben ... :)

0|0
    1|0
    • edepsiz herif.

• :) seni elli kere cebimden cikaririm... aldigim egitim ve birikimden o kadar eminim... hadi baska kapiya kizim... yallah...

• bende senin maganda olduğundan eminim ;) aynen yallah.

• istanbulıun giderek yozlaşmasını konu alabılırsın zaten bızım ayılarımız yetıyordu bıze bıde surıyelıler geldı tam oldu

0|0
    0|0
  • Ahh bir yazar :)

Tatil insanı forumdan mı düşürür'ün cevaplarını ara ^^

0|0
    0|0
  • Gıda Terörür olabilir.Endüstiri Gıda Sanayisinin zararları

0|0
    0|0
  • Engelliler hakkında bir yazı yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Sigara sağlığa zararlıysa neden üretiliyor bu konuyu merak etmişimdir :)

0|0
    0|0
  • "ne olacak bu insanlığın hali" temalı yaz. en azından zihnini zorlamış olursun

0|0
    0|0
  • beşer ,le insanın farlarında söz et

0|0
    0|0
  • Hayvan barınaklarındaki yardıma ihtiyacı olan hayvanlara yardım ile ilgili bir yazı olabilir.

0|0
    0|0
  • kadına şiddet, hayvan sevgisi, çocuklara hikayeler gibi . şimdilik aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
  • sistem karmasası uzerine denemeler yazabilirsin

0|0
    0|0
  • kara delikler hakkında yaz bari halk bilinçlensin biraz. muazzam şeyler ya

0|0
    0|0
  • sucuklu yumurtanın hazırlanırken inceliklerinden bahset .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanlarin ogrenmekten, calismaktan ne kadar uzak olduklarini ve ne kadar belesci olduklarini hatirlatan bir yazi yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Hangi gazetede nasıl yazıyorsun kız :D bende bir köşe istiyim :P Sosyal platformalr ve sosyallik asosyallik üzerine olabilir. veya kitap okumayla alakalı.

0|0
    0|0
  • Konun kesinlikle ilgi çekici olmalı ve açıkçası kitaptı, hayvan sevgisiydi falandı filandı gibi konular bizim halkın çok ilgisini çekmez. Bence aşkla ya da ayrılıkla ilgili bişey yazmalısın ama çarpıcı şeyler olmalı

0|0
    0|0
  • piskoloji evet insan piskolojisi baksanıza şuna piskolojiye bakın.aile babalar çocuklara öğretip izza etmeli bence baksanıza şu yavrucaklara.komik değil bu video içler acısı efenim.

link

0|0
    0|0
  • İyi güzel yazmalarrr

0|0
    1|0
  • Seks yaz çoğ ilgi çekici bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...