Herkesin bir kavgası var!!

8 ay birlikteliğimiz vardı.3 ay önce aldattı.peşinden koştum ona rağmen hakaretler edip ayrıldı.2 ay sonra ortak arkadaşından en sevdiğim benim çektiğim resimleri paylaştı güzel yorumlar yazdı.benden bişey gelmeyince o resimleri sildi.2 gün sonra sevmediği ama kendisini seven o adam hakkında yanımda hakaret ettiği biri ile birlikte oldu.sevgilisi varken sosyal medyadan bana laf vurdu ona bizim özel şarkılarımızı paylaştı.son bir-iki haftadır ses soluk yok.sizce unutmuş mudur beni?mutlu mudurlar?yaptıkları yanına mı kaldı yni olan bana mı oldu?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bence o insanlarla ilgilenmeyi bırak hem seni aldatıp hem sana hakaretler eden birini takma kafana :)

0|0
    0|0
    • yani aldatın gittin geri döndün zımmi olarak ardından hemen biriyle çıktın.yahu anlamadığım daha benle neden uğraşır.zaten herşeyimi verdim zaten bişeyim kalmadı içim yanıyo daha ne ister anlamadım..

• oyuncak arıyodur kendine

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatan birinin peşinden koşarsan tabiki hakaretler yağdırır. o kadak ezik o kadar zavallı konumuna düşmüşsündür ki gözünde... bu duruma daha da snirlenmiştr. neyse olan olmuş bir daha ilgilenme oralı olma arama sorma umursama. sen onu umursamadığın taktirde seni merak edip sana döner. şu durumda seni fark etmesi çok zor. iki haftadır ses çıkmıyor diyorsun merak etme senle bir ilgisi yoktur. seni şuan aklına bile getirmez. kaçan kovalanır. ve sen de intikamını anca bu şekilde alırsın. bırak sessiz kal o seni arar

0|0
    0|0
    • sevgilisi varken bana defalarca sosyal medyadan laf vurdu.o zamanlar akıllanmıştım aldattığını ilk öğrendiğim zamanki gibi peşinden koşmadım oralı olmadım. şimdi ses soluk yok. ki beni aldattığı ile sonradan çıktığı insanlar farklı kişiler bu arada. ses soluk yok bişey paylaşmıyo acaba diyorum mutlular iyi vakit geçiriyolar beni unuttu da olan bana mı oldu. hiç oralı olmuyorum ama çok zor..

• anlasana ondan soğumanı istiyor. seni soğutmak için elinden gelen herşeyi yapmış. ama sen hala üzerine alınmışsın onları

• o zaman neden sevdiğim benim çektiğim resimleri paylaştı. soğumamı istese ben yokmuşum gibi davranıp sevgilisi ile birlikte olsa olmaz mı. bana laf vuruyolar falan.benim yaptığım bişey yok zaten ne ona dair bişey diyorum ne de paylaşıyorum.

• Aldatqn biribin. pesineden niye kosuyosun okadar sey yapmis bu kizdan artik sana hayir yok yolunu onsuz ciz. yazdigi yaptigi seyleri umursama. Kisaca hayir yok. erkeksin erkeklik gururyy diyolar o devreye girsin yuregine tas bas benim diyecegim bu rezil etmis seni

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra unutmasa ne olur sevse ne olur.

Boşversene

0|0
    0|0
    • bi kız sadık bir adamı neden aldatırsa. haklısın..

Erkekler Ne Diyor 1

• Aldatmış sen hangi kafayla peşinden koşuyorsun senin hakaretler edip ayrılman gerekirdi ..

0|0
    0|0
    • yaptık bir hata ilk zamanlar peşinden koştum. sonra iplemedim. döndü resimler falan paylaştı oralı olmadım ama oldu işte.

Yükleniyor...