Kpss'ye kursa gitmeden hazırlanan var mı? Nasıl bir başarı elde ettiniz?

öğretmen adayıyım.kursa gitmeyi düşünmüyorum.75-80 almam lazım başarabilir miyim.bu konuda önerebileceğiniz faydalı siteler var mı bir de genel kültür-genel yetenekte en iyi yayın sizce hangisı

Güncellemeler:
sımdı bızde alan sınavı %50 etkılı.okudugum sehırde alan ıcın kurs zaten yok.egıtım bılımlerı %20 etkılı onu da kendım halledıyorum zorlanmıyorum.GK-GY %30 etkılı.turkce cografya zatn yaparım bır matematık ıcın dershaneye okadar para bayılmak ıstemıyorum acıkcası

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1993'te liseden mezun oldum. üni okumadım.

2011 yılı sınavında bir arkadaşla iddaya girdik o kursa gittii ben işime devam ettim. iddaa sınavdan en yüksek puanı hangimiz alacaktık. orta öğretim kpss sınavına 5 dakika geç girdim evde kahvaltı yapıyordum :D 15 soruya zamanım yetmedi ve sınavdan 86,7 aldım, hiç çalışmadım arkadaşımsa 71 puan aldı bir yıl dersaneye gitti.

Olayın özeti şu ben üstün zeka değilim arkadaşımda geri zekalı değil. aramızdaki fark ben çok rahattım o ise kazanmak için kendini strese soktu. Aslında tüm cevaplar kafamızın bir köşesinde kayıtlı ama biz strese girerek ve bilmediğimizi düşünerek o kayıtların üstünü ortuyoruz.

rahat olun kendinize güvenin sınavı kazanın dünyanın sonu değil kazanamamak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eger dinleyerek ya da izleyerek ögrenebilirsen googleden aratinca bir sürü site cikiyor kimisi bedava pc ye indirebilirsin kimisi parali:) satin alman gerek

1|0
    0|0
  • valaahi arkadaşım ben hiç kursa mursa gitmedim hayatımda... kpss bir deneyeyim dedim 2010 da çalışmadım bile 78 aldım bu sene artık çalışmaya karar verdim... youtube da videolar var... matematik istiyorsan matakademi var, anlatımı güzeldir, video olarak tabi...

testleri de netten çözüyorum... iyi gidiyor bakalım...

2|0
    0|0
  • Kursa gitmeden hazırlanmak zor

bu sana bağlı

dinleyerek mi okuyarak mı öğretnme yetisine sahipsin önemli kısım bu

1|0
    0|0
    • okuyarak ogrenebılyorum.sadece daha fazla zaman ıstıyo

• arkadaslarla toplanmak daha fazla zaman kaybı malum kızlar :) vıdeo setlerıne bakıyorum bakalım gk-gy ıcın

• umarım işe yarar

allah yardımcın olsun

• en son onlisans kpss sinde hic calismadan 85 aldim bu sene caliscam bir 95 almam lazim

1|0
    0|0
  • ekol hoca'dan matematik diğer derslerde mevcut olması lazım ve youtube de tarih ve coğrafya anlatımlarını bulabilirsin tarih için hakan dede güzel anlatıyor...

1|0
    0|0
  • bende düşündüm ama kursa gitme imkanı varken gitmemek olmaz eğer imkanın varsa sende git kendine güveniyorsan matematiğim de iyi diyorsan o ayrı.

1|0
    0|0
  • 75-80 alamazsın. zaten Şubat ayına girdik, vakit de azalıyor. dershaneye gitmen daha faydalı olur

1|0
    0|0
  • kanımca zor olur gitmek avantaj kazandırır evde çalışayım falan olmaz

1|0
    0|0
  • Bence kursa gidip kendine de güveniyorsan al 90 üstü iyi bir kuruma gir

0|1
    0|0
  • bence dershane kurs falan bunlar vakit kaybından başka bişey değil ... :/ bence tabi .. herkesin çalışma şekli farklı neticede ..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilmiyorum bir uzmandan yardım al

1|0
    0|0
  • ben 75 almıştım

1|0
    0|0
  • Günde 8 saat dolu dolu çalışacaksan evet kazanabilirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...