Beyninizin hangi tarafı daha aktif?

link

beyninizin hangi tarafı daha aktif kullanıyorsunuz?

• Sağ
    60% (6)43% (3)53% (9)Oy Ver
  • Sol
    20% (2)29% (2)24% (4)Oy Ver
  • Kullanmıyorum
    10% (1)28% (2)18% (3)Oy Ver
  • Ikiside
    10% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• (C) Kullanmiyorm.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sağ beyninizi sol bayninize oranla %7 daha aktif kullanıyorsunuz:

Beynin sağ kısmı vücudun sol kısmını yönetir. sağ beyninizi aktif kullanmanız, bilgi edinmekte duygularını ve sezilerini kullanan ve yaratıcı düşünen biri olduğunuzu gösteriyor. Öğrendiğiniz şeyleri görüntüler ve desenler yardımıyla aklınızda tutuyorsunuz. Düşünme süreciniz başkalarına biraz mantık dışı ve dolambaçlı görünebilir. Problemleri oldukça yaratıcı olan serbest çağrışım yöntemiyle çözüyorsunuz. Karar verme süreciniz sol beynini aktif kullanan insanlardan çok çok farklı. Kendinizi sanat, dans veya müzikle ifade etmeyi kolay buluyor olabilirsiniz. Sağ beynini aktif kullanan insanlar başarılı bir atlet, güzellik uzmanı, oyuncu, ressam ve el yeteğeni gereken işlerde usta olabilirler.

Sağ beynini aktif kullanan insanlar:

Hayalci olurlar, duyduklarını unutmazlar, koku ve tat duyguları onlar için önemlidir, sezgilerini kullanırlar, içgüdüleri kuvvetlidir, yaratıcıdır, subjektiftir, boyutları iyi algılarlar, ritim duyguları gelişmiştir, duygularıyla hareket ederler.

0|1
    0|1

Beynin sağ kısmı vücudun sol kısmını yönetir. sağ beyninizi aktif kullanmanız, bilgi edinmekte duygularını ve sezilerini kullanan ve yaratıcı düşünen biri olduğunuzu gösteriyor. Öğrendiğiniz şeyleri görüntüler ve desenler yardımıyla aklınızda tutuyorsunuz. Düşünme süreciniz başkalarına biraz mantık dışı ve dolambaçlı görünebilir. Problemleri oldukça yaratıcı olan serbest çağrışım yöntemiyle çözüyorsunuz. Karar verme süreciniz sol beynini aktif kullanan insanlardan çok çok farklı. Kendinizi sanat, dans veya müzikle ifade etmeyi kolay buluyor olabilirsiniz. Sağ beynini aktif kullanan insanlar başarılı bir atlet, güzellik uzmanı, oyuncu, ressam ve el yeteğeni gereken işlerde usta olabilirler.

Hayalci olurlar, duyduklarını unutmazlar, koku ve tat duyguları onlar için önemlidir, sezgilerini kullanırlar, içgüdüleri kuvvetlidir, yaratıcıdır, subjektiftir, boyutları iyi algılarlar, ritim duyguları gelişmiştir, duygularıyla hareket ederler.

0|1
    0|0
  • bu çıktı bana ;

Sol beyninizi sağ beyninize oranla %13 daha aktif kullanıyorsunuz.

Sol beyin vücudun sağ tarafını kontrol eder. Sol beyninizi aktif kullanmanız, bilgi edinmekte mantığı ve hislerinizi kullanan ve eleştirel düşünen biri olduğunuzu gösteriyor. Öğrendiğiniz bilgileri sayılar, kelimeler ve semboller yardımıyla aklınızda tutuyorsunuz. Düşünme süreciniz parçalardan bütüne ulaşma şeklinde ve oldukça mantıklı. Kısa ve öz kelimeler, sayısal ve yazılı formüller, ve teknolojik sistemler kendinizi ifade etmekte sık kullandığınız formlar. Sol beynini aktif kullanan insanlar başarılı bir laboratuar teknisyeni, bankacı, avukat, hakim, matematikçi olabilirler.

Sol beynini aktif kullanan insanlar :

Mantık yürütürler, her şeyi sınıflandırır listeler yaparlar, analiz ederler, matematiksel işlemlere yatkındırlar, bilinçli davranırlar, dili doğru kullanırlar, detayları görürler, bütünü değil parçayı görürler, sistemli ve disiplinli çalışırlar, objektiftirler.

0|1
    0|0
  • Sağ.

0|1
    0|0
  • sağ imiş.

0|1
    0|0
  • Sol beynimi sağ beynime oranla %25 daha aktif kullanıyormuşum, ilginç.

0|0
    0|0
  • A: Sağ

0|0
    0|0
  • sol 25% daha aktif

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sol beyninizi sağ beyninize oranla %19 daha aktif kullanıyorsunuz.

Sol beyin vücudun sağ tarafını kontrol eder. Sol beyninizi aktif kullanmanız, bilgi edinmekte mantığı ve hislerinizi kullanan ve eleştirel düşünen biri olduğunuzu gösteriyor. Öğrendiğiniz bilgileri sayılar, kelimeler ve semboller yardımıyla aklınızda tutuyorsunuz. Düşünme süreciniz parçalardan bütüne ulaşma şeklinde ve oldukça mantıklı. Kısa ve öz kelimeler, sayısal ve yazılı formüller, ve teknolojik sistemler kendinizi ifade etmekte sık kullandığınız formlar. Sol beynini aktif kullanan insanlar başarılı bir laboratuar teknisyeni, bankacı, avukat, hakim, matematikçi olabilirler.

Sol beynini aktif kullanan insanlar :

Mantık yürütürler, her şeyi sınıflandırır listeler yaparlar, analiz ederler, matematiksel işlemlere yatkındırlar, bilinçli davranırlar, dili doğru kullanırlar, detayları görürler, bütünü değil parçayı görürler, sistemli ve disiplinli çalışırlar, objektiftirler.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Sağ beyninizi sol bayninize oranla %13 daha aktif kullanıyorsunuz:

0|1
    0|0
  • Sağ beyninizi sol bayninize oranla %19 daha aktif.

Hayalci olurlar, duyduklarını unutmazlar, koku ve tat duyguları onlar için önemlidir, sezgilerini kullanırlar, içgüdüleri kuvvetlidir, yaratıcıdır, subjektiftir, boyutları iyi algılarlar, ritim duyguları gelişmiştir, duygularıyla hareket ederler. aynı ben yaaaaaa saol dostum ++++

0|1
    0|0
  • hem sağ hem sol

0|1
    0|0
  • sol sağa oranla % 19 aktif.

0|1
    0|0
    • Çok sıkıcı biri olmalısın o zaman. :D

• Bak benim beynimin sağı, seninde solu normalinden fazla çalışıyor. Gel birlikte icatlar yapıp Türkiyeyi temsil edelim? Ben düşünürüm, sen ayarlamaları yaparsın, bütün ilgiyi ben alırım. :D

• Love sağda olmasa sol derdim :)

0|1
    0|0
  • Sol beyni sağ beyne oranla %32 daha aktif kullanıyor muşum

0|1
    0|0
  • sol saga oranla yuzde bir daha aktifmiş

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|1