Fizikten anlamıyorum. Yk mu bunun metodu. ++

bir sözelci olarak matematk kimya hata biyolojiyi bile ygs olarak kavradm ama fızkten bir b0k anlamyrm yok mu bunun metodu. Çalşma bıcımı cevap veren herkese +

Güncellemeler:
cansuongel hanım efndı neden engeledınız anlam veremedm umarm engelı kaldırırsız gunceleme ıcın özur dılerım arkadaşlar ıyı geceler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben özel dersle ve dersi derste dinleme olayıyla halletmiştim :) Aslında çok kolay, yardımcı olabilecegim konularsa mesaj atabilirsin :)

0|1
    0|0
    • çok tesekurler. Aslnda anladgm pek knu yk. Vektörler mesela.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben fiziği çok severim yani bir metodu da yok yani formülleri ezberle mantık yürüt yap işte

0|1
    0|0
  • Ben fenciyim ben bile anlamıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fizikten nasil anlamazsin,kizi suzeceksin bide cikintilara bakacaksin al sana fizik

0|1
    1|0
  • kardeşim matematiği nasıl hallettin ?

0|1
    1|0
    • karekökün 0 matematık kıtabını almıştım şuan bireyin b sınıfı soru bankasını çözuyorum kolaydan zora gtım anlıcagn azetmen gerek. Bazı zamanlar sadce 1 soru uzernde 1 saat ugraştgm zmanlar oldu

• bendede antremanlarla matematik var kardeşim onla halletmeye çalışıyorum , birde mesela tarihe ya da coğrafaya nasıl çalışıyorsun ben hemen unutuyorum

• cografyadan oldum olası anlamam. Tarhte bırıkımım var öncekı senedn kalma okuyarak yorumlayarak çalışırdm

Yükleniyor...