Küçük ilçede yaşamaya alışamadım, ne yapmalıyım?

ben istanbul'luyum bu sene üniversite için küçük bir ilçeye geldim ama halen alışamadım gibi her ay istanbula geliyorum bu sorun değil maddi olarak durumum iyi şuanda yine istanbuldayım oraya her gittiğimde hiç buraya dönmicekmişim gibi oluyorum zülüyorum hep aklım evimde oluyor bide rahata alışmışım evde annem yemek yapıyor felan hazır herşey orada toplasan 3 tane lokanta vardır pekte güzel yemek olmuyor ama hep düşünüyorum 1-2 sene sonra buralara istesemde gelemicem diye avutuyorum kendimi ama özlemimin önüne geçemiyor

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapamazsın cok zor olur

0|0
    0|0
  • üni her şehirde zordur. büyük şehirlerde gezersin evinin özlemini birazcık unutursun o kadar. o yüzden alışmaya çalış. küçük de olsa oranında şirinlikleri güzellikleri vardır. onları bulmaya çalış.

0|0
    0|0
  • ben öyle bir yerde senelerce yaşadım çocukluğumun en güzel zamanlarını özellikle de sus ayıp ayıp

0|0
    0|0
    • dediğin gibi çocukluğun geçmiş ,ben hep büyük şehirde yaşadım çocukluğum büyük yerde geçti

• sessız sakınn bı yere gıtmek ıstıyorum bnde ;(

0|0
    0|0
  • neresi o küçük ilçe ? :)

0|0
    0|0
  • ne güzel işte sessiz sakin

0|0
    0|0
    • ve küçük bir yer olduğu için damalı eşek gibisin yani öğrenci olduğun belli ve her konuda geçirmesini iyi biliyorlar

• Alışırsın zamanla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• büyük şehre alışanlar zaten hep sıkıcı bulur normal..

0|0
    0|0
  • Güzeldir.

0|0
    0|0
  • tam olarak neresi bu küçük ilçe

0|0
    0|0
  • Alışmak için baya uzun zamn geçmiş .s bende seneye gidecem inş alışırım gittigim yere

0|0
    0|0
  • askerliğimi yaptığım bölgede bi köy vardı 13 haneli eziyetten başka bişey değildi ve dağın başındaydım şükret küçük ilçe bu duruma cennet :)

0|0
    0|0
  • ilçe sonucta oda bi +dır :)

0|0
    0|0
  • anakuzusu olmak zor.

0|0
    0|0
  • Sorun etme, zamanla hayatına alışacaksın ya da üniversite değiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...