Okunacak şehir neresi sizce?

Siz nerde okudunuz / okuyorsunuz ? Ya da yaşadığınız şehir okunmak için iyi mi falan fistan...Böyle eğlenceli bir şehir hareketli bir şehir..Ben şahsen kayserideyim.Pek fazla yer yok öyle o yüzden gitmek istiyorum..

Güncellemeler:
sadasdasdasd

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• İstanbul'da okuyorum, eğlenceyle eğitimi bir arada götürmek isteyenlerin tercih edebilecekleri biraz pahalı bir şehir.

0|0
    0|0
  • İstanbul trafik bakımından çok kötü. Ankara desen çok soğuk. İzmirli olmasam eğer kesinlikle İzmir'de okurdum. İzmir tam bir öğrenci şehri diyebilirim. Üniversite bakımından gayet zengin bir şehir ve üniversiteleri 8 dal da ödül almış okullardır. Ama ben tercihimi Eskişehir'den yana kullanmak istiyorum

0|0
    0|0
    • eskişehirde bu kadar ne var bilmiyorum kendim iyice araştırcam..Ama asıl sorun şu İstanbul kötü özellikleri bir yana burs imknları gezilecek yerleri ve en güzel üniversitelerin orda olması sebebiyle eziyor diğerlerini

• eskişehiri gerçekten hiç bilmiyorum ne varmış ki?

• Ya tamam İstanbul üniversiteleri ayrı bir değerli onlara bir şey demiyorum. Ama eğer sakinliği seviyorsan İstanbul'da yaşayamazsın bence. Ona bakarsan İzmir'de de gezilecek çok güzel yerler var. Bi İzmirli olarak gidip gezmediğim çok yer vardır eminim ki

• Ankara; güzel yer mi bilmem ama tek hedefimdir :) (hacettepe )

0|0
    0|0
    • MEMURLARLA KANKA OLURSUN GİT GİT

• illaki güzeldir ama yani gezecekyer filan İstanbul İzmir filan var benimgönlümde

• seve seve gelirim :)soğuğa alışkınım trakyanın soğuğunu geçemez :)yer değil üni önemli benim için ya

• İzmir** Orada okumadım ama güzel olurdu..

0|0
    0|0
  • eskişehir derler hep

0|0
    0|0
    • evet diyorlar da bence kofti gibi övdükleri kadar olduğundan emin değilim

• neden öyle düşünüyon okul ve ortam olarak gayet güzel

• Antalya ya da Eskişehir :)

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşıyorum, İstanbul'da okuyorum. çok başka Kadıköy.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Antalya..

0|0
    0|0
  • antalyada okudum 2 senelik okul 4 senede bitti,şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • eskişehire gel kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Rize recep tayip Erdoğan üniversitesi adı yeter geçenlerde yeni balık türüde bulmuşlar gelişiyor bak fırsat bu fırsat

0|0
    0|1
    • recepi adını koymuşlar doğrumu yoksa onu dalga geçmek için mi demişler rte yi severim yanlış anlama

• Dalga geçmek için değil doğrudur.

• 1- izmir

2- eskisehir

3- istanbul

0|0
    0|0
  • eskisehir , konya, kayseri

0|0
    0|0
    • Kayseri tüm olanaklar bakımından iyi ama aşırı sakin bir şehir ben kayserideyim gitsem özliyeceğimide biliyorum ama her yönden güzel ama insan gitmek gezmek istiyor

• Moscow never sleeps

0|0
    0|0
Yükleniyor...