Bilgisayardan anlayanlaaaar ???????

masaüstü bigisayarı kablosuz modeme baglayamıyorum. İnternet baglantısı yok diyo. Nasıl baglayabilirim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kabloyla mı bağlamaya çalışıyorsun? Yoksa kablosuz alıcı var mı bilgisayarda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Wireless özelliği varmı?

0|0
    0|0
  • masaüstü bilgisayarda wifi modem var mı peki. O olmadan masaüstü kablosuz bağlanmaz ama ben kablo ile bağlanmanı öneririm

0|0
    0|0
  • bilgisayarın nerde durduguna bağlı

masa üstündeyse calışır

dizinin üstünda çalışmaz sonuçta masaüstüdür

gbhjklşi :D

nerde calışıyor diz üstünde mi masa üstünde mi ?

0|0
    0|0
  • Modem sendeyse yine modeme bağlamak içib mecbur kablo gerekir.

Onun haricinde wireless lazım sana onu alcaksın kablosuz girmek istiyorsan :)

0|0
    0|0
  • Iphone varsa mywi tweaki ile tel wifiyi alıp usb ile bilgisayara verebilir

0|0
    0|0
  • özel bluetooth wireless adaptörü almalısın usb portuna takılan... masaüstü bilgisayarlar direk wireless bağlanamazlar

0|0
    0|0
  • Masaüstü bilgisayarlar genelde dahili wi-fi anteni ile gelmez.En yakın bilgisayarcıdan bir wi-fi anteni almalısın.Fiyat 25-120 tl arasında değişir.

0|0
    0|0
  • ya anakartında wiriless özelliği olucak ya da bir adet 25 tl değerinde masaüstü wifi adaptörü edinmen gerekli aksi taktirde bağlanamazsın

0|0
    0|0
  • Fatal error

0|0
    0|0
  • Baglanma sıkıntısı var sende ;)

0|0
    0|0
  • iple bağlayabilirsin .

0|0
    0|0
  • wifi usb adaptör gibi bir şeyin var dimi? yani kablosuz modemi görecek aparatın var dimi bilgisayara takılan?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kablosuz nasıl bağlayacaksın ?

0|0
    0|0
  • wireless adaptörü kullanman gerek

0|0
    0|0
  • benımde aynı durumum var flaslı bırsey aldım kabloyla baglantı yapıyorum sorunsuz calısıyor

0|0
    0|0
  • wireless adı üstünde kablosuz demek yani kablo olmadan bağlanacak demek, laptoplarda wifi özelliği var diye bağlantıyı görebilir ama masaüstü pclerde ek aparat lazım veya kablosunu pcye bağlaman lazım başka türlü olmaz diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...