Yuksek sesle muzik dinlerken...

muzik sesini actıgımda ( aslında cok acmak degil , şoyle diyeyim normalde odamda duyabildigim kadar acıyorum baska odaya gecince de o odada duybilcegim kadar acıyorum) ama o kadar acınca bile ses boyle cok igrenc oluyor anlasılmıyor hic bisey sizdede boyle mi bir ayarı var mı sebebi nedir ben temiz ve net bir ses istiyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• mp3 formatının kalitesizliği, hoparlörlerin dandikliği filan işte.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hoparlördendir yad ses kartından

0|1
    0|0
  • Hoparlördendir

0|1
    0|0
  • hoparlörünü değiştir bencee

0|1
    0|0
  • bende öyle yüksek ses ama anlaşılabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hoparlörde sorun vardır.Sesi açmak istersen önce bilgisayar mp3 player vs onun sesini fazlaca aç.sonra hoparlörün sesini.aç.Birde bak bakalım hoparlörün çıkışı kaç watt?3-5 watt sa iğrenç bir ses çıkar.10watt ve yükseği işini görür.Kablon kalitesiz olabilir aşınma kopukluk vs...Öncekine göre çok akım çekemediğinden çızırtı filan çıkıyo olabilir...

0|0
    0|0
    • Birde bak bakalım hoparlörün çıkışı kaç watt?3-5 watt sa iğrenç bir ses çıkar.10watt ve yükseği işini görür... demişsin ya bunu hoparlore gelip ozelliklerden bakcam sanırım cevabın icin saol bakıcam ;) baska yerdense yaz ordan bakarım denetim masası die tahmin ettm

• Paraya kıyacaksın o zaman :)) evde akustik sağlaman cok zor o yuzden kaliteli bir ses sistemi al.

0|1
    0|0
  • O zaman, eğer bilgisayardan açıyorsan bilgisayarını değiştir.

0|0
    0|1
  • kulaklık diye bişey icad etmişler

0|0
    0|1
    • şu ağaçları kesmeyin diyorum..dağda hayvan kalmadı şehire indi

• 1 adet Logitech z5500 yeterli. Son ses açıldığında bile temiz ve net.

0|0
    0|0
  • hoparlör kenwuud olsun. anfiye çek ayarı bak bakalım nasıl oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...