Genel kültürünüzü gelistirmek için hangi internet sitelerine gidersiniz? (neler yaparsiniz)

genel kültürünüzü gelistirmek için hangi internet sitelerine gidersiniz? (genel olarak neler yaparsiniz?)

Güncellemeler:
WikiHow : how to do anything - bu sayfada degisik alanlarda ogrenmek istediklerinizi bulabilirsiniz :)

link

1|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla Ben Buraya Takılırım (: Gerçi Şimdiye Bir Değişiklik Olmadı Ama.Deniyoruz Halen (:

1|0
    0|0
    • :) iyi fikir ama yeterli mi sence ?

• Değil Ya (: Bence Genel Kültür İçin.Kitaplar En Etkili Yoldur Diye Düşünüyorum.Burada İnsanların Yaşadığı Veya Yazdığı Hikayeleri Okuyup Yorum Yazıyorsunuz.Belki Yazdığınız Onun Hayatını Değiştirmeyecek Ama Motive Oluyor Karşıdaki Kişi.Bunun İçin Burada Genel Kültür İşlemez. (:

• www.nedirnedemek.com gayet güzel sözlük sitesi.. Bilmediğim terimi kelimeyi yazıyorum türkçe yanısıra yabancı dilde anlamlarını yazıyor :)

1|0
    0|0
  • Wikipedi kullanıyorum merak ettiğim sanatçı, çeşitli olaylar, bir yerin tarihi hikayesi gibi yani siteden çok, bilmediğini tespit edip araştırmak onemli.

1|0
    0|0
  • 1|0
    1|0
  • Pragda nereye gidilir

Pragdaki müzeler

Pragın tarihi mekânları...

1|0
    0|0
  • Genel kültür çok zikko

0|1
    0|0
  • Sunay akın Üstün dökmen ve bir kaç kişiyi okumaya çalışır takip ederim

1|0
    0|0
  • bulmaca çözerim arada sırada

1|0
    0|0
  • Araştırırsın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cogunluk sanirim ks ye geliyor :) ben merakimi vikipediden gideriyorum internetten arastiracaksam. yok degilse kitaplar vs.

1|0
    0|0
    • :) ks deyip geçmemek gerek :)) burada bile insan genel bilgisini geliştire bilir :) vikiyi bende kullanıyorum baya, peki kitap olarak neler okursun?

• kitap olarak da neyi merak ediyorsam o konu uzerine okurum arastirmalarda. genelde kitabin yazarini arastirmadan kitabi okumamaya gayret etsem de bir kerelik bu gaflette bulunup paganizmi merak ettigimde gidip herhangi bir kitabi aldim. demek ki neymis? bir daha yapmiyormusuz :D

• Vikipedi,haber siteleri v.s..Normal yaşamdada kitap,dergi okurum,farklı farklı insanlarla konuşurum.İnan ki insanlarla konuşmak çok şey öğrenmeni sağlıyor.

1|0
    0|0
    • Güzel cevap insanlar birbiriyle konuşarak çök şey öğrenebilir. Hangi haber sitelerine giriyorsun ?

• Ntvmsnbc,En son haber,Mynet haber,sonra sabah,hürriyet gibi gazetelerin siteleri.

• Ben mesela çocukluğumdan beri fiziğe ve astronomiye meraklıyım ve bulutsu.com'u sık sık ziyaret eder bilgiler okurum. Günün gökbilim görüntüsünde bugün çekilen evrenin fotoğrafına bakarım :)))

1|0
    0|0
  • kitap okurum..

1|0
    0|0
  • ders kitap dışında

internet üzerinden en son mynet bilgi yarışması oynamıştım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...