Lütfen okuyum yorum yapın @@@ :( neden hep yanlış kişiye yani hiç olmaması gereken kişiye aşık oluruz :( :(

merhaba arkadaşlar. ben 1 kıza aşığım hemde 2 senedir.ilk yaz tatilinde yazlıkda 3 defa buluştuk ama ben ne tel istedim nede face. sonra bu yaz tatilinde karşılaştık ayak üstü konuştuk bir daha göremedim onu. faceden eklemeyede korkuyorum belki onaylamaz diye ama onaylar. sadece korkuyorum. ama ekleyip nolcak yazın buluşcaz sonra biticek tatil onu özlicem. neden hep yanlış kişiye aşık oluyoruz. önceki ilişkilerimdede hep acı çektim. bundada çekicem ama resmine bile bakamadan yapamıyorum. hatta murat dalkılıç-kader şarkısının klibindeki kıza çok benzior diye o şarkıı bile dinliyorum hep. o derece aşığım ve özlüyorum. ne yapmalıyım sizce

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• :D Açıkcası bana benziyorsun bende iki sene önceki yaz tatilinde tanıdığım kuzenimin arkadaşından hoşlanıyorum ya da seviyorum bilmiyorum daha önce çıktığım bile olmadı hoşlandığım belki olmuştur oda zaten küçüktük :D yaz tatilinde gördüm sadece konuşma bile yok düşün :D hatta kuzenimin yanına geldi şuan ben teyzemlere gidemiyorum :D çünkü herkes biliyor

0|0
    0|0
    • harbidende durumumuz benziyor az çok :) hep yanlş kişiye aşık olmamızdan oluyor bu işler :)

• Aşk değil gözün görmediğini malesef gönül özlüyor ama o özlem sonra diniyor ...

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızlar ilk adımı hep erkeklerden ister.Ve bence o kızda seni istiyor.İstek yolla sonra selam yaz bir dahaki sefere selamı kız yazar sonra ilerler =) yazlık haricindede buluşabilirsiniz imkan mutlaka olur AŞK varsa.

0|0
    0|0
    • ben boludayım o muğla-datçada. 15 saat yol farkı var :) çok yanlış kişilere aşık oluyorum of ya

• bak ne güzel buldun üni yerini :) faceden istek gönderdim kabul etmezse nabacam pff .

• kabul eder sorun yapma orasını.

• Mesafelerden ilişki yürümeyebilir dostum.

Numarasını iste sen yinede feysten.

Belki o da senden hoşlanmıştır.

Yazdan yaza görüşürsünüz belki

bla bla bla

0|0
    0|0
    • yaz aşkı sonucta çok kötü bişi. bu yüzden diyrumya hep yanlış kişiye aşk oluyorus hele hele ben :)

• AYNEN ÖYLE. Ben de saçma salak kişilere takılıp kalıyorum.

• çoğu kişi gibi :/ kalp -gönül işi sonucta. laftan anlamaz

• Mesafelr aska engel degil.Bence umıdını kaybetme

0|0
    0|0
  • seninki takinti ask boyle olmaz, asiksan korkuyorum napcam imkansiz demezsin.. napar eder istedigini elde edersin.. sen bir feysde eklemeye utaniyosun olum..

0|0
    0|0
    • ya seviyorum ama ekleyip ya kabul etmediğini düşün ne kadaar koyar bana. ama böylede olmuyor hiç bişi yapamadan durmak

• ekle sonrada mesaj at tanit kendini, kabul etmesede o kizda sorun vardir, yani hemen sevgili olalim demiceksinki.. arkadas olcaksiniz.. kabul eder kendine guven bir az :)

• peki anonim arkadaşım öyle yaparım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Duygularını Dizginleyemez İsen.Hep Üzülürsün Ya Gerekli Numara Ve Sanal Hesabı İsteyeceksin Yada Ağlamaya Devam.Karar Senin.

1|0
    0|0
  • Kalbine aşık ol emrini veremezsinki. Konuşman lazım onunla eğer olmassa arkana bakmadan devam et doğru insanı bulunca acısız yaşarsın o aşk denen şeyi.

0|0
    0|0
  • sevginin yaşı mesafesi yoktur. şimdilik sıkıntı çekersin, eğer ilerisi olursa çektiğin bu acılar sana ödül olarak geri gelcek

0|0
    0|0
  • Gel bir sarılalım kardeşim..Bende diyodum sadece ben mi hiç olmucak kişilere aşık oluyorum ya okulların açıldığı zaman bir kıza tutuldum hala açılamadım canım çok yanıyo ama tabi durum senin ki kadar kötü değil.

0|0
    0|0
    • yok be kardeş bu durumun iyisi ya da kötüsü olmaz. sonucta yanlış kişiye aşık oluyoruz

Yükleniyor...