Göz bozulması ile ilgili soru :)

S.a ark'lar gözüm bozuktu 1 yıl önce Şu an numarası 1 ( yeni numaram bu) ama gel gelelim ki pc yi geçtim tv den bile göz bozuluyor nasıl iş bu çözemedim onuda geçtim daha 4 gün önce yeni gözlük aldım yazıları okuyom ama 0 göz gibi degil ark uzaktan gene ışıklar dagılıyor nasıl cins bişedir bu önerilere açıgım :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimkide 1 numara miyop normal olarak görüyorumda gözlerim ağrıyor ve yaşarıyor :/ gozluk kullanmıyorum gittikce ilerliyor sadece agrıdıgında cay demini peceteye dokup gozume koyuyorum iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • yakın mı uzak mı gözlüğün yakın gözlükle uzağa bakarsan tabiki net göremezsin

0|0
    0|0
    • gerçekten yakın gözlügü ile uzaga baktımı düşünmüyorsundur umarım :D gözlügüm uzak.

• olmadı telefonla ara yani :D

neyse geçmiş olsun :)

• aman boş vir :D

• 2.50 miyop 1.50 astigmatım muhtemelen sizde de astigmat vardır.

0|0
    0|0
    • olsa doktor bunu çakardı :D kaçtane test yaptılar :)

• bunu bilemiyorum tabiki sadece astigmatın nesnelerin sınırlarını net çizememe dağınık görme olduğunu biliyorum buna binaen söyledim.

• he tamam tş :) benimki uzakla ilgili ya uzaklaştıkca yazı sanki gölge gibi düşün hafif alta yansıyor gibi oluyor işte .d

• ışıkları çoklu mu görüyorsunuz yani

0|0
    0|0
    • ne demek istedin anlamadım ama coklu degilde uzaktan mesela kırmızı katmanın üzerinden beyaz yazı normal ama normal katmanın ordaki beyaz yazı alta sanki hafif ışık vuruyor gibi.

• he şöyle ama mesela 2 satırlı bir yazıda üst normal altındaki yazı hafif bir ışık kırlması gibi ama öyle pek yansıma ney yok :D

• göz arkası muanesi ol göz renginde solma diye bişi var o olabilir ama genede bir doktora sor derim

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeş aynen öyle birkere bozulmaya başladımı hızlanarak dahada bozuluyor engelleyemezsin gözlükler bir tırt değil

0|0
    0|0
  • sende astigmat olmasın ? bende de oluyordu . astigmat miyop varmıs bende.

0|0
    0|0
  • aynısı ben de de var astigmattan dolayı oluyor.

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam ve rahmetullah kardeşim.

0|0
    0|0
  • gözün alışamamş olabilir ya da tekrardan bir doktora git kontrol ettir çok hata yapıyor doktorlar böyle gelen çok müşterim var :)

0|0
    0|0
    • doktormusun dostum doktorsan önerilerini bekliyom.d

• hacı bu astigmat yani şöyle diyim tv den 5 adım geridesin 1 adım geri öne atıp tvden uzaklıgım 4 adım olursa gene astigmat belli olur mu mrk ettimde.d

• Astiğmatı öyle anlıyamazsın baş ağrısı göz yorgunluğu olur

Yükleniyor...