Korku filmleri önerileri

Güzel bir korku filmi önerisi olan var mı?Yerli yabancı farketmez ama korkunç olsun gerilim (testere tarzı) değil de elcin gibi the they filmi gibi yaratıklı-cinli filan

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Korku seansını izlemeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • bu film bir kitap yazarı var evde olan gizemli olayları kitaba aktarıyor sonrada satıyor o mu yoksa 2013 te çıkan testerenin yapımcılarından olan efsanevi film mi :D

• Hatırlamıyorum ama ruhlu muhlu biseydi işte :))

• baktım şimdi James Wan ın filmi :) testerenin yapımcılarından olan :) mükemmel bir film :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ruhlar bölgesi 1 ve 2 mutlaka izle :)

0|1
    0|0
    • ruhlar bölgesi :) ismi hoş 2. si çekildiğine göre demek 1 iyi olabilir konusu ne? spoiler vermedn anlat :D

• senin film kültürün baya iyimiş ya :)

• çok nadir film izlerimde aslında pek böle yönetmen falan da bilmem :) ama güzel filmleri izlerim :)

• Ruhlar Bölgesi

Dehşet Kapanı

Darkness

The Thing

0|0
    0|0
  • bülent ersoy'un şovunu izle korku filmi gibi

0|1
    0|0
  • korku filmlerinin hepsi saçma .. keşke adam gibi bir tane olsa da izlesek..

0|1
    0|0
    • vallahi haklısın ya 1 tanesi bile mi korkutmaz ama insan bekliyor işte belki korkutanı çıkar diye

• son durak 5 :)

0|0
    0|0
  • cinli hayaletleri filmler bana komik geliyor ama the silence of the lambs izleyebilirsin

0|0
    0|0
    • ya aslında hiçbiri korkunç değil ama o filmi gece 3-4 gibi yalnız izleyince biraz olsun faydası oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Koleksiyoncu

0|2
    0|0
  • Kolsksiyoncu serileri gerçekten güzel belki o tarz olucak ama Şeytanın oteli filmlerini yani serilerini izlemeni tavsiye ederim senin katagoride ise;

Korku seansı izlenebilir

0|1
    0|0
  • korkunç bir film serisi

0|1
    0|0
  • The Conjuring

Evil Dead

A Tale Of Two Sisters

Rec

Rec 2

0|1