En sevdiğiniz yabancı diziler hangileri?

Veya öneri olarak ne tavsiye edersiniz? (İzlediklerim var ama hem sezon finalleri oldu.)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bri kore fanı olarak bütün kore dizilerini öneririm :))

1|0
    0|0
    • Bende çok severim ama hiç dizilerini izlemedim daha çok şarkılarını ve tiplerini (tarzlarını) seviyorum ama bakabilir sağol teşekkürler :))

• Dizilerin konularına göre değişiyo geneli aynı ama biraz daha araştırısan gerçekten güzel diziler var :) Tarzları zaten offf :D Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu sıralar Amerikan horror story izliyorum ilk sezonu kilşe korku idi ama 2. sezonu dehşet ötesi güzel mutlaka tavsiye ederim 2. sezonundan itibaren izleyebilirsin ilk sezonla 2. sezon arasınd bağlantı yok faklı bir hikaye anlatıyor

2.sezonun konusu akıl hastanesinde geçiyor

1|0
    0|0
    • Evet duydum ama korku ile aram pek yok heves ettim ama korku işte :)) Gene teşekkürler berki bir hırsla izlerim :))

• hahaha izle bence .D

• Tüm zamanların en iyi dizisi spartacus ü izledin mi peki ayrıca game of the thrones muhteşemdir ..rome diye bir dizi vardı o da süperdi sonra walking death ...

1|0
    0|0
    • Spartacus'ü izlemedim ama Game of thrones ve The walking death'i izliyorum sağol bakıcağım .)

• Sansürsüz alt yazılı... muhteşem bir dizidir çok ama çokkkk beğeneceksin...

• Teşekkür ederim link için .

• dexterrrr---- big bangg theory

1|0
    0|0
  • Game Of Thrones

0|0
    0|0
  • wikings ve Davinci Demons

0|0
    0|0
    • Vikings'i izliyorum ama Davinci demons'u duymadım onada bakarım sağol teşekkürler .

Kızlar Ne Diyor 3

• Supernatural, My mad fat dairly, Teen wolf, The Walking Dead, The Vampire Diaries, Revolution bunları izliyorum :d

1|0
    0|0
    • My mad fat dairy hastasıyım ve birde The walking dead'i izliyorum diğerlerine de bakarım sağol teşekkürler :))

• Criminal Minds ve Sabrina..

1|0
    0|0
  • Eskiden Doctor Who severdim.

0|0
    0|0
    • Neden eskiden ben şimdide seviyorum ? Ama merak ettim

• Daha doğrusu eskiden izlerdim şimdi izlemiyorum. Televizyon açmıyorum artık, bilgisayar yüzünden.

Yükleniyor...