Cirkin insanlar neden fotolarini internette paylasiyor

cirkinler kisa boylular esmerler kapkalin kas turkish diyerekten instagrama bakilmiyor. ulkeyide rezil ediyorlar kimisi cirkinligine bakmadan kendini entellektuel saniyor

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• bi de seni görelim kezban abla :D

3|1
    0|1
  • allahın yarattığı hiç bir şey çirkin değildir. ama dışı güzel olup içi çirkefler varken onlarınki bana güzel gelir.

0|0
    0|0
  • "neler yasamissin panp ):"

-kpkçrtm-

0|0
    0|0
  • Yargılamak sana kalmadı küçümseyerek seviyeni düşürüyosun buda senin ne çeşit bir kezban olduğunu gösterîr

1|0
    0|0
  • hahahhah :D Sinirlsn onlara heralde

0|0
    0|0
  • sen ne anlatıyorsun lan degisik

0|0
    0|0
  • aslına doğru söylüyosun tipsiz insan yoktur afedersiniz ama kro insan vardır düzgün giyinseler onlarda yakışıklı adam olur neden olmasınki

0|0
    0|0
  • Kalın kaş var , esmerim , çirkinim. adı üstünde sosyal paylaşım sanane lannn !

1|0
    0|0
  • cirkin insan yoktur.

az vodka vardir.

kezbansin sanirim senin bugun ait 10 tane yakin kadar sorun var bununla ilgili...

lol

0|0
    0|0
  • önemli olan insanlık ayriyetten neyin rezilliği oluyormuş bu anlamadım bunu idrak edemiyecek insanla muhatap olmaya bile değmez yazık dilerim bir gün insan olursun

0|0
    0|0
  • Al iste klasik kezban orneklerinden,kendi bir barbara degil,olsa burada isi ne

0|0
    0|0
  • hahahahaha

0|0
    0|0
  • :S

0|0
    0|0
  • Yazık sana .

0|0
    0|0
  • kahrolsun bağzı şeyler

0|1
    0|0
  • Kibir ve ukalalık konusunda beni yalnız bırakmadığın için teşekkürler...

0|0
    0|0
  • gece gece güldürdün teşekkürler :)

0|0
    0|0
  • çirkin kız erkek yoktur bakımsız kız-erkek vardır :)

0|0
    0|0
  • sanane be karpuz kim ne isterse paylaşsın anormal mıdır nedir :)

0|0
    0|0
  • DEMEKKİ SEN ÇOK GÜZELSİN ?

0|0
    0|0
  • Ben nasılım ;)

0|0
    2|0
  • sanane

:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sen böyle diyerek Yaratıcının yaratmasını haşa beğenmemiş oluyorsun. Kimse kendi iradesiyle dış görünüşünü oluşturmuyor ki. Çok yanlış düşünüyorsun. Sen çok güzelsin diyelim ya bir kaza geçirsen ve yüzün yansa sana da çirkin denilse hoşuna gider mi? Gitmez.

Allah'ın verdiği hiçbir şeyle dalga geçmemek lazım. Çünkü senin dalga geçtiğin haşa o insan olmuyor, o insanı yaratan Allah oluyor.

3|0
    0|0
  • Cok cahilsin keske ölsen

3|3
    0|0
  • güzellik yarışması mı bu? ne yapsın çirkin insanlar insan içine çıkmasın, hiçbir yerde kendilerini fotoğraflarını göstermesinler mi?

0|1
    0|0
  • bu ne saçma sapan bir düşünce yavv bir kere entellektüellikle çirkinliği nasıl böyle bağdaştırdın ayrıca ne kadar şekilci bir düşünüş!

1|0
    0|0
  • :D sen kesin adriana falansındır dimi ?

1|2
    0|0
  • ''kimisi cirkinligine bakmadan kendini entellektuel saniyor'' haha.

1|0
    0|0
  • Çok ayıp ama insanların dış görünüşleri hakkında böyle konuşman, hem de anonimus takılırken

0|1
    0|0
  • entellektüel olmak sıfatla alakalı değil beyinle

sende az beynini geliştireydin iyi olurdu aslında

2|0
    0|0
  • senn bu cırkın halınle neden buradasın

0|1
    0|0
  • bır cırkınde sen :) kendını gızlemıs :)

0|0
    0|0
  • iç güzelliğe bak sen, dış güzellik geçici.

0|0
    0|0
  • Hakları yok diyorsun yani:) Bak mesela bana göre de senin gibi belki dışı güzel ama içi kötülerin resimleri öyle geliyor. Napsak ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...