Faşizm size göre nedir?

Faşizmi nasıl tanımlıyorsunuz ? Faşizm size göre nedir?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'nin kurtuluş reçetisidir Faşizm. Tabi burada kast ettiğim, sosyalistlere ota boka her halta söylediği '''aaa faşist faşist'' cümlesindeki faşizm değil.

Faşizmden kastım, Mussolini'nin devletçi, tek partici, tek partinin her şeye hakim olduğu, korporatist ve anti-enternasyonal rejimi

0|1
    2|3
    • Bunu kapatma la! :)

• Sen neyin kafasini yasiyosun ya? Ne istiyosun demokrasiden yoksul bir ulkemi? Ve turkiye demokrasi sistemi olmadan duzelcek olemi? sen fasizm nedemek oldugunu bilmyon heralde.. fasizm destekleyen ve devleti herseyin onunde gorup, demokrasiyi yoketmeye calisan, devletin amaclari ugruna siyasi savaslari normal goren, buyuk balik kucuk baligi yer mantigi vs vs dusunenler brseyi unutuyo.. o devlet biziz buyuzden demokrasi var.. Demokrasinin oldugu yerdede fasizm olmaz..

• Faşizm senin sağda solda duyduğun şey değil. Şu an kapitalizm size demokrasiyi mükemmel bir şeymiş gibi öğretiyor. Bu sitede ''faşizmin ne olduuugunu bilmion sen s.s'' diyeceğin en son kişi benim emin ol. Demokraside süper bir şey değildir. O sevmediğin Nasyonal sosyalist alman işçi partisi (Nazi Partisi) de, demokrasi ile başa gelmiştir :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendinden olmayanı dışlamak.

0|0
    0|0
  • eşitliğe ,modernleşmeye,evrensel bireye hatta bireye,geleceğini kendisinin belirlediği topluma karşı olan akla değil duygulara hitap eden haliyle kedi içinde tutarlılığı olmayan bu nedenle ideoloji olup olmadığı bile şüpheli olan maalesef siyasi yönetim olabilmiş eylemsel sistemdir.

0|0
    0|0
  • sana cevap vercekdim ama nasil bir mantigi eniyi cevap verdini gorunce sok oldum.. sana anlatsam anlamazsin zaten.. yorum yok baska.

0|0
    1|0
    • Gerçek bir demokratsan faşizme de saygı duymak zorundasın

• Saygisiz birsey soylemedim. bu yoruma anlayisa katilmiyom.. ve bunu savunan bir insana yorum atmak istemedim,.. bukadar

• Faşizm senin sağda solda duyduğun şey değil. Şu an kapitalizm size demokrasiyi mükemmel bir şeymiş gibi öğretiyor. Bu sitede ''faşizmin ne olduuugunu bilmion sen s.s'' diyeceğin en son kişi benim emin ol. Demokraside süper bir şey değildir. O sevmediğin Nasyonal sosyalist alman işçi partisi (Nazi Partisi) de, demokrasi ile başa gelmiştir :)

• tüm insanlığın yok olmasını diliyorum bence bu faşizm sayılmaz.:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her insanın içinde yatan, gücü elde ettiğinde ortaya çıkan GERÇEKLİKTİR...

1|2
    0|1
  • hitler gibi bir faşizim hiç bir ülkeye yaramaz

1|1
    0|1
    • Yerini göre halk desteği, yerine göre silahtır...

• Aynı anda birden fazla cephe açması tek ve ölümcül hata idi...

• açmasaydı arkadaş hırslarına yenildi almanca dünya dili olabilirdi durmasını bilseydi zamanında

• link

tam olarak budur

0|1
    0|0
  • Aşırı milliyetçiliktir.

0|1
    0|0
  • Tıpkı diğer düşünceler gibi çöp.

0|0
    0|0
  • avrupaya bir türk olarak git anla

1|1