Türkiyede en çok sevdiginiz şehirler

ve ilçeler neresi ben ankarayı cok seviyorum çünkü hem güzel hemde fazla kalabalık degil siz en cok nereyi seversiniz ve neden

0|0
136

En İyi Kız Görüşü

• tabiki izmir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• İzmirr yaşanılası şehir .Victor Hugonun bile prenses diye bahsettiği şehir .en önemlisi dogup büyüdüğüm yer memleketim .Özgürlüğün ,rahatlıgın ,ferahlıgın ,aşkın sembolü .güzel İZMİRİM :))

0|1
    0|0
  • şehir değil de İzmir karaburun aşığıyım

0|1
    0|0
  • Istanbul ve Antalya

0|1
    0|0
  • İl İzmir, İlçe Kuşadası.

0|1
    0|0
  • kalabalığı pek sevmememe rağmen yinede vazgecemediğim tek yer İstanbull

0|1
    0|0
  • istanbul ve izmir

0|1
    0|0
  • antalya. her yer park yemyeşil ve deniz manzarası çok iyi

0|1
    0|0
    • kızlarıda öyle iyi seçim 10 kişiden 2si rus

• çanakkale-biga

0|1
    0|0
  • Eskişehir tabikide

0|1
    0|0
  • Ankara eryaman

0|1
    0|0
  • İstanbul, Pendik dkfhdkfg

0|1
    0|0
  • İstanbul

0|1
    0|0
    • mega kent olarak en güzel yer ama çok kalabalık

Erkekler Ne Diyor 6

• şu ankarayı sevenlere şaşıyorum.inanın köy çocuğusunuz.ankarada hiçbişey yok.kızılay bahçeli tunalı tarafları başka neresi var.ulusa tam bir çöplük.yahu nasıl bir mide var sizde anlamadım.havası ise berbat kuru soğuk puslu bir havası var zaten bunun içinde insanı esmer kara kaşlı asık suratlı gibi oluyor.canın sıkılınca ne bir sahile gidebiliyorsun neyse cahillik geri kalmışlık kötü bişey ben nekadar anlatsam anlamıcaksınız.neyse hadi iyi gecleer

0|1
    0|0
    • ney herkes esmermi :D ankaraya kücükken gitidgimde 10 kişiden 3ü sarışındı nerdeyse

• bizede bir iş ayarlarmısın?

• yaw kardeşim holanda iş aramak istiyosan gel bir kız la evlen vatandaşı oldunmu devlet calışmasanda para baglıyor ayrıca devlet sanada iş buluyor gelip gezmek istiyorsan pasoport çıkart konsolusluga git vize iste karokoldanda yabilirsin pasaportu

• Muğla

0|1
    0|0
  • İzmir ve Karadeniz sahilleri.

0|1
    0|0
  • eskişehir tabikide. 1 hafta dur başka yere gitmek istemezsin kesin. her bakımdan süper

1|1
    0|0
    • keşke gelebilsem uça kparası cok fazla 1 milyar

• bırak hollandayı türkiye kadar güzel bir yer gerçekten yok dönmeni tavsiye ederim

• maaışım iyi oldugu için dönmüyorum para biriktirip sanırsam ankaraya gitmeyi planlıyorum burada bir sevgilim var yaza dogru evlilik yapıp türkiyeye gelcez

• Diyarbakırı seviyorum çünki bir tek burada huzuru hissediyorum

0|1
    0|0
  • İzmir

Muğla

0|1
    0|0
Yükleniyor...