Kapat

Küçük bir Anadolu köyünde yaşamınızı sürdürebilir misiniz?

küçük bir Anadolu köyünde yaşamınızı sürdürebilir misiniz ? sıkılır mısınız ?

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• Her yaz 1ay boyunca yapıyorumİ bunu. Arkadaşlarım falan da olduğu için eğlenceli geçiyor, şehir hayatından çok daha eğlenceli. Sabahları ekmeğimizi/gazetemizi köyün tek büyük bakkalından alıyoruz, hal hatır soruyoruz birbirimize. İnsanlar birbirlerini görüp sırasını birbirine veriyor, gülmece eğlenmece. İnsana insan olduğu için değer veriliyor.

Bahçesinden bir domates aldığım teyze :D Kızıcagını düşünürken koca bi poşet dolusu domates, salatalık vs vs verip eve yolluyo.. Akşamları sahilde oturuyoruz, evet çok içki yok, çok süper köpüklü bodrum geceleri yok, ama samimiyet var, sohbet muhabbet var, ve en önemlisi huzur var..

1|0
    0|0
    • Aşağıda bunu tarif etmiştim. :D

Neresi orası? :D Geleceğimden değil ama dünyanın saklı kalmış güzelliklerinden bir yer heralde.

• Gel canım her zaman bekleriz. Çanakkale'nin pek bilinmeyen bi köyü üstü köy altı iskele o.O :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 15

• Tabiki sürdürebilirim.Benim ne içkim var ne gece hayatım.Şehirde özleyebileceğim veya büyük şehirde özleyebileceğim tek şey tiyatro ve sinemadır.Diğer şeyler aklıma bile gelmez.Tabiki yaşayabilirim : )

0|0
    0|0
  • benim hayalimm oo sevdiğim insan yanımda olursa olur..

kücük bir evim olsun asmadan bir çardağım olsun..

bahçem olsun..

hayvanları sevmem ama olsunlar varsınlar..

torunlarımm oynasınlar zıplasınlar

0|0
    0|0
  • Deniz olsun yeterli benim için ...

0|1
    0|0
  • sürdürebilirim zaten sakin bi hayat sürme peşindeyim küçük bi kasaba ya da köy herkesin birbirini tanıdığı sessiz sakin temiz mis gibi havası doğa bi adım ötende ne güzel olur..

0|0
    0|0
  • biraz uyusturucu maddeyle kafayi bulmam lazim.

o zaman her gun bayram olurdu :))

ayik kafayla hayir.

0|0
    0|0
  • Evet ölene dek kalabilirim.

0|0
    0|0
  • denemek lazim.

0|1
    0|0
  • Sürdüremem.

0|1
    0|0
  • kesinlikle sıkılmam :)

0|0
    0|0
  • Evet sıkılmam.

0|0
    0|0
  • sürdürebilirim tam da bana göre

0|0
    0|0
  • Mecbur kalınca herşeyi yapabiliyoruz.Yaşamımızı da sürdürürz her türlü.

0|0
    0|0
  • trabzonsa neden olmasın:)

0|0
    0|0
  • bi ara böyle bi hayalim vardı ama artık yapamam gibi geliyo. şehir insanıyım, lükslerimi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Çok eğlenceli olurdu.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Deniz olmayan bir şehilde isterse milyon nüfus trilyon atraksiyon olsun kalamam, ama bu bahsettiğin küçük Anadolu köyü özellikle akdeniz veyahut ege sahilinde ise, zaten hayalim bu.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim insanlar ile lokal bir yaşam benim hayalimdir zaten...

Kendi sebzeni, buğdayını yetiştirip, ekmeğini ateşte kendin pişirmen. Gün boyu ekip biçmek ve eve geldiğinde gülen bir yüzle karşılaşmak...

Evde insanların birbiri ile ilgilenmesi harici yapılabilecek birşey yok, çıkıp bara gidemezsin veya hadi alışverişe gidelim diyemezsin. İnsanlar birbirini mutlu ve memnun etmek zorundadır bu yüzden.

Bu olay insanlar arasındaki iyi ilişkiyi ve pozitifliği artıracaktır. Ve insanlar birbirlerini sonuna kadar tanıyacaktır.

Yani tabir-i caiz ise karşıdaki insanın ciğerini bilirsin bu şekilde. Lokal bir yaşam hayalimdir. Tabi sevdiğim insanlarla. Dünyayı yönetmediğim sürece İstanbul'da bulunmamın pek anlamı olmaz.

0|1
    0|0
  • Memleketim böyle bir yer ve ben küçük bir Anadolu köyünde yaşayacak kabiliyette değilim. Sadece tatillerde, düğün, cenaze gibi hallerde gidiyorum -yani misafir olarak-. Çünkü köy hayatı şehirde yaşamaya alışmış birisi için sanıldığının aksine gerçekten zor.

0|0
    0|0
  • Sürdüremem.

1|1
    0|0
  • mecbur kalırsam yaşayabilirim

0|0
    0|0
  • İstemem ama mecbur kalırsam sürdürebilirim tabi

0|0
    0|0
  • Çocukluğumda bir süre yaşamışlığım vardı, sıkılacağımı sanmıyorum.İlla ki uğraş bulurum.Ayrıca köy ortamının en sevdiğim tarafı paraya ihtiyacın olmaması.Bu köy deniz yakınlarında olursa daha da güzel olur.

0|0
    0|0
  • Ben yapamam çünkü belirli bir entellektüel sohbet kapasitesine ihtiyaç duyuyorum. Ben bir terim kullanırım onlar höööö? der olmaz yani. Beyaz yakalıların asli görevi metropollerde yaşamak bence.

0|0
    0|0
  • Yazları deniz kıyısında köyde evet . Kışları yapamam galiba

0|0
    0|0
  • Evet sürdürebilirm.

0|0
    0|0
  • Çok rahat bir yaşam olur doğru, ama bana göre değil. Kentte yapmam gerekenler var çünki.

0|0
    0|0
    • Dünyayı mı yöneteceksin, gel köye. :D Komün olalım, grup olalım grup...

• köyü olacaksın okadar.. köylü milletin efendisidir efendi ol 2 dk yafuu

• sessizce uzaklaşıyorum şak şak şak=)

• Sürdürürüm. Göcek küçük biryer. Bırakın beni oraya, bir tane de yat verin. Baya uzun kalırım.

0|0
    0|0
  • sürdürürüm, sıkılmam. çok da süpersonik olur kanımca.

0|0
    0|1
Yükleniyor...