Simdiye kadar en çok beğendiniz film hangisi?

En çok etkisnde kaldinz ve en cok beğendiğiniz film hangisi? Ve neden? Sizi etkileyen o film de neydi?

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

• incir receli,güneşi gördüm , babam ve oğlum, resident evli , the fast and the furious, 96 hours, forest jump, ong bak, honey, limited, killed, hundred miles, las vegas, my name is khan, ice age, remember me, memories, last summer, ps:seni seviyorum vs..(anne frankın hayatı )

nedenli anlatmayım izleyin :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Küçükken izlediğim korku filmleridir herhalde :) Güzel film izlemek istiyosan bu aralar çok kaliteli Türk filmleri var

Halam Geldi

Sağ Salim 2

Eyvay Eyvah 3

Düğün dernek

Ama korku veya gerilim filmi sevmeyen babama bile izlettirdiğimde tür dikkat izlediği

Koleksiyoncu 1 ve 2 muhakkak izle bence şuana kadar izlettirdiğim ve beğenmedim diyen çıkmadı :)

1|0
    0|0
  • link

dayanısma diyelim.

1|0
    1|0
  • guzel bır tıyatro oyunuydu dun galasına gıttım ve cok begendım..ısmı :'şikecinin mumu Eskişehir'de söner'di. yonetmen (Ertugrul Saglam) oyuncular(EsEs'lı futbolcular)dı..ama aynı yonetmen haftaya yenı bır eser ortaya cıkarmak ıstıyormus ısmıyse 'arenada bır ŞİMŞEK caktı'..bu resıtalı kacırmak ıstemıyorsanız..arenada yerınızı ayırın..EsEs oyle buyuk takımdır kı once fenere vurur cımbomu sevındırır ardından cımboma vurur fenerı sevındırır.bızı ızlemeye devam edın

1|0
    0|1
  • tabi lord of the rings, duygu,savaş sahneleri,grafikler ve görsel efekler her yönüyle muazzam bir film.onun haricinde limitless,the pursuit of happyness,my name is khan, vs diyebilirim

1|0
    0|0
  • Forrest Gump , The Shawshank Redemption , var baya bunun gibi. Sucker Punch da güzeldi :D

1|0
    1|0
  • esaretin bedeli izlemelisin ;)

1|0
    0|0
  • hayat güzeldir/piyanist/babam ve oğlum/yeşil yol

1|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

1|0
    0|0
  • Babam ve oğlum

1|0
    1|0
  • Jhony sins in maceralari ;)

1|0
    1|0
  • The Dark Knight.

Sebebi JOKER.

1|0
    0|0
  • 3 İdiots filmi, kesinlikle izlenmeli.

0|0
    1|0
  • Can Dostum ve Zamanda Aşk

0|0
    0|0
  • Gazap Ateşi

bayıldım bu filme tamımı ile etkileyici bir film.

0|0
    0|0
  • sherlock holmes

anime = one piece

0|0
    0|0
  • huzur sokagı - gerçek aşk bence

0|0
    0|0
  • İçerisinde emma geçen film. Ama herkes o filmi bilmez ki sadece sahibi bilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zıkkımın KÖkü filmi

0|0
    3|0
  • More Than Blue kore filmiydi aşk bu kadar güzel mi anlatılır koreli deyip geçmeyin adamlar öyle filmler yapıyorlar ki gerçek aşkı yaşatıyorlar resmen

2|0
    1|0
  • İncir reçeli ve evim sensin, bayağı bir etkilemişti beni.

1|0
    0|0
  • Factory Girl. Çok başka çok.

1|0
    0|0
  • İntihar Odası cidden benim için çok etkileyici bir filmdi. Her anı etkileyiciydi benim için.

Kız Kardeşimin Hikayesi filmiyse her anında ağlattı. İzlediğinde kendin de göreceksin zaten.

1|0
    0|0
  • Inception

Black

Fight club

More than Blue

Camino

1|1
    1|1
  • zindan adası nı çok değişik ve farklı bulmuştum

1|0
    1|0
  • jackie brown , grind house , welcome to sarajevo , road perdition

1|0
    0|0
  • requiem for a dream diyebilirim sanırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...