Korku filmi önerisi olan???

biraz dan korku filmi izlicez bir kaç öneri alabilir miyim acaba ?

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim :)

korku filmini izledik "dabbe cin çarpması" ben ömrü hayatım da onca film izledim bu derece korktuğumu bilmem :( çok korkunç yaaa :/

0|0
920

En İyi Kız Görüşü

• korku kapani+

korku gecesi superrr

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Teksas testere katliamı başlangıç devam flimleride var gerçek yaşanan olaylardan uyarlanmıştır gerçekçi sahneleri gerilim korku hat safhada tavsiye ederim (fragman link ( film link )

0|2
    0|0
  • jeliboncuk !

link

link

link

en son ızledıklerım ilk filmde ice dogru yapmanın ne oldugunu gordum.

0|0
    0|0
  • az değilsinn ha korku filmi izleyecen sonra yiğidimm korktum diye bağıracan demii :D

1|0
    0|0
  • Bi kere korku filmi birlikte izlenmez, tek başına izlenir. Ayrıca şimdiye kadarki izlediğim en iyi korku filmleri Dabbe bir cin vakası, Dabbe bir cin çarpması ve 1408 filmleridir.

0|0
    0|0
    • ben iki kişi izledim sanane bundan sana mı sorucam tek izleyip izlemiceğimi

• atarlanacağım şeyler söylersen atarlanmam aşikar

ne gibi amacım olabilir saçma sapan yorumlar ya biz kızkıza izlemek istedik

neyse yorum için mersi

• Belli ki çok korkmuşsun :D neyse sen de sağol...

• Ben Kufa soyundan Nusred Bin Zahir 'in oğlu Düceyye El Arabi. Çöl sırtlanlarına yem olmuş ve henüz üzerindeki kan lekeleri kurumamış ceylan derisinden parşömene yazdığım bu uyarıyı okumak seni tehlikeye düşürecektir. Bu satırlarla başlayan bir film vardı neydi o hatırlayan var mı?

0|0
    0|0
  • Slient hill olabilir güzeldir.

Tek izlemeyeceksen kız arkadaşın falan varsa.

Cehenneme bir adım'ı izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Cehenneme bir adım serisi, kara büyü, sessiz tepe, 30gün 30 gece, 28 gün sonra, 1408, Karanlıklar Ülkesi, Blade

0|0
    0|0
  • arkadaş bu ne ya? hanig kızı görsem korku filmi izliyor. kafayı mı yedi bunlar? :)

0|1
    0|0
  • Musallat izle sonra sağına soluna bak durmadan :) bunun disinda hic bir filmden korktugumu hatirlamam

0|0
    0|0
    • musallatı izledim ve çok korktum ama bu gece ki film korkuda onu solladı

• geçmiş olsun diyim o zaman ne diyim bilemedim :)

• Saol.. anlatnca aklima geldi ya ulan neyse ben yataym

• İzlemişsindir filmi neyse başka soruda öneriyim.

0|0
    1|0
  • link Dünyada yasaklanmış olan film. O yüzden türkçe çevirisi yok.

0|0
    0|0
  • buradan aldığım tavsiye üzerine korku seansı nı izledim sana da tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Tepenin Gözleri

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    1|0
    • Dabbe cin çarpmasına korktun mu ? Ben onu izlerken gülüyordum hep. Bir kaç sahnede gerilim var ani ses ondan başka hiç bir numarası yok. Ondan çok daha korkunç filmler de var

• ben çok korktum bilmiyorum belki de en korktuğum şeylerden konu alıyor ondandır

• iyi. Yattığın zaman ışıklar kapandığında acaba arkamda bir şey mi var diye kendine soracaksın. ben böyle şeylerden fazla etkilenmediğim halde bana da oldu. Gerçi ben evde tek saat gece 2 de izlemiştim :)

• korku kapanı

0|0
    0|0
  • 1408 film adı kısaymış

0|0
    0|0
    • Evet bir otel odasında geçiyor ama güzel diyebileceğim bir filmdir, tabi herkesin korku odağı başka ona da bişey diyemem.

• halka yı öneririm öcümü izlicen kızz

0|0
    1|0
  • paranormal activity serileri özellikle 3ü tavsiye ederim :P

0|0
    1|0
  • Korku seansı ;)

0|0
    0|0
  • bana bak ben:))))

0|0
    1|0
  • herkez neden korkamayı seviyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ölüm Kapanı: Güney Kore filmi. Büyü videosunu izleyen insanların başına gelen olaylar ve bla bla bla.

Ruhlar Bölgesi: Yanlışıkla farklı bir aleme giden oğlunu kurtarmak için astral seyahat yapan bir baba ve olaylar.

Resimdeki Hayalet: Geçmişin intikamını almaya çalışan ölü bir bayanın ruhuyla ilgili..

Türk filmi korkulardan etkilenmezdim ta ki Dabbe-Cin Çarpması'nı izleyene kadar. Müthiş bir film. Korku dorukta.

Ha bir de İŞARETLİLER (PARANORMAL.. ) vizyonda, çok korunçmuş dediler, izlemeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • coming soon.

link

0|0
    0|0
  • Rec

Mama

1408

Sinister

The Hills Have Eyes

Session 9

0|0
    0|0
  • işkence odası , işkence bn bu tarz şeyler izliyorum korku sayılmaz pek ama :))

1|0
    0|0
  • korku seansı, koleksiyon..

0|0
    0|0
  • Korku kapanı :O

0|0
    0|0
  • Dehşet treni

0|0
    0|0
  • Kız kardeşim Korku Seansı diye bir film izlemiş arkadaşına gittiğinde onun ablasıyla izlemişler

her gece yanıma gelip çok korkuyorum uykum kaçıyo ablaaa burada uyuyabilir miyim diyor bazen ağlıyor masallar okuyoruz beraber uyuyor, sanırım çok korkunç

0|0
    0|0
Yükleniyor...