Pazar kahvaltılarını özlüyor musunuz?

Yemek konusunda iştahı açık biri olmama rağmen kahvaltı kültürüm hiç yoktur. Midem bulanır sabahları.

Ama pazar kahvaltılarını iple çekerdim. Özlüyorum ailece toplanmaları ve uzun uzun yapılan kahvaltıları. Taze ekmek ve günlük gazete için sırada beklemeleri :)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet bende özlüyorum ...

özellikle kahvaltı yaparken trt 1 de kovboy filmlerini izlemek .

cok iyi. başta garip gelebilir ama izlemeye başladıgında cok hoşuna gidiyor.

2|1
    0|0
    • Ben Atv de Heidi çizgifilmini izler, öğlene doğru da Evim Güzel Evim'i izlerdim :))

Erkekler Ne Diyor 13

• Bende kahvaltı kültürü sonradan oluştu. Çocukluğumda hiç sevmezdim kahvaltı etmeyi. Hele pazar sabahları bir de vahşi batı filmleri olurdu. O zaman şimdiki gibi sevmezdim o filmleri ve pazarı. Ben akşamcıydım daha çok. Sabahtan itibaren Parlement sinema gecesini iple çekerdim. Ama kahvaltılar şimdi daha keyifli geliyor. O zamanlar kıymetini bilememişim

1|0
    0|0
  • özlemiyorum çünkü her gün özellikle pazar kahvaltısı olmadan olmaz :D

1|0
    0|0
  • Çatma derme ailemizin tek mutluluydu be . Şimdi ben başka diyarlarda onlar başka diyarlarda özledim :/

1|0
    0|0
  • Heya ne güzel olurdu eskiden :)

1|1
    0|0
    • Eskiler özleniyor :)

• O fasulye deneyimim hiç olmadı, çocukluğum bu yönden buruk geçti ya :)

• Senin için Büyük bir kayıp:D yani tahmini On gün beklerdik heralde onun çıkışını büyümesini.. o bekleyiş o aklından çıkmayışı çok keyif vericiydi.. :)

• Ben cok ozluyorum masada toplanip sevdiklerinle biseyler yapmak ama bir yildir yapamiyorum ins onbes gun kaldi o zaman yapacam

1|0
    0|0
  • Pazar Kahvaltıların da iştahım daha fazla. Hafta için erken kalktığım için kahvaltıda yapamıyorum. Erkenden iştah olmuyor. O yüzden pazar kahvaltısı iyidir. Pazarın bir kahvaltısını seviyorum zaten.

(Maksimum Gizlilik)

1|0
    0|0
  • aynen ozlemedım degıl

ama artık kahvaltı yapmıyorum sevmıyorum

zaten sabah kalkamadıgım ıcın yapamıyorumda

1|0
    0|0
    • Benim durumum da aynı şekilde :) Ama erken kalksam bile sabah bir şey yemeyi sevmiyorum midem bulanıyor

• aynen zaten kacta uyanırsam uyanayım 1-2 saat bısey yıyemem

• şu ana kadar sitede gördüğüm en güzel ve gerekli soru bence tebrik ederim. cevaba gelince özlüyorum ama artık pek mümkün değil gibi

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

Evet artık ne o ambiyansı yakalayabiliyoruz ne de sıcaklığı. Zaten pazar kahvaltısı diye bir şey kalmadı bizde :)

• Her zaman bunu yaparım :) Yoksa günüm geçmez :D

1|0
    0|0
  • Kahvaltı mecbur olmasa hiçbir şey yemem.

1|0
    0|0
  • bi pazarımız var zaten :) oda bizim olsun

1|0
    0|0
  • Fazla değil. bıhpojpk

1|0
    0|0
  • Hemde nasıl.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kahvaltıyı pek sevmem

1|0
    0|0
  • Hayır pazar gününü hiçmi hiç sevmem

1|0
    0|0
  • Ailecek yapılan pazar kahvaltısının yeri farklıdır

1|0
    0|0
  • babam varken iple çektiğim bir gündü pazar günleri..

aman ne büyük mutluluk !

bizde hep pazar günlerinin menüsü bellidir ; babam için tarhana çorbası , ortada nefis kaşarlı sucuklu yumurta , ve bitmesi gereken bir adet patates ve yumurta..

tabii babam hep bize dürüm yapardı yoksa yemezdim.

ekmekleri hep ben alırdım , gazete okumayı sevmezdik , babamla açardık çizgi filmi. onun en çok sevdiği ninja kaplumbağalardı. sonra red kit.

şimdilerde ise bazen sabahları yemiyorum bile özel bir anlamı yok.

1|0
    0|0
    • Bizde de tam tersiydi, gazete muhakkak alınırdı, babam bir yandan gazetesini okurdu. Çizgifilm keyfini de annem ve abimle yaşardık :)

Yükleniyor...