Hangi Kemal Sunal'sınız?

Maksat ıvır zıvır olsun link

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• İnek şaban

0|1
    0|0
  • Çöpçüler Kralı

Kral insansınız vessalam...

Çöpçülük de olsa işinde ayrıntılara dikkat eden, titiz birisiniz.

Titizin yanına inatçı, mücadeleci sıfatlarını da eklemek gerek tabi...

Çevresi tarafından sevilen birisiniz. Dobrasınız.

Ufak tefek kusurlarınız yok mu, var tabi: Çabuk öfkelenmek, dolduruşa gelebilmek, son söyleyeceğini baştan söylemek, kalp kırmak.

Kalp kırmak deyince aklımıza bir iyi özelliğiniz daha geldi: Özür dilemeyi ve kırdığınız kalbi tamir etmeyi de iyi biliyorsunuz...

0|2
    0|1
  • Test sonucu : İnek Şaban

Sevgi dolu bir kalbiniz var!

Hepimizinki sevgi dolu belki, ama siz sevdiğini gösterebilen, sevdikleri için her şeyi yapabilecek, duygusal ve kırılgan birisiniz üstelik başkalarıyla çabucak dost olabiliyorsunuz.

Çabuk alevlenebiliyorsunuz. Ama hızla alevlenip aynı hızla sakinleşiyorsunuz. Birine aniden patlıyor ama çabuk affedebiliyorsunuz.

Affedemediğiniz tek şey duygularınızın istismar edilmesi. O zaman karşınızdakini defterden siliyorsunuz.

Ruhsal akışkanlığınızı ve duygusal yanınızı biraz kontrol altına alsanız süper olur. Kendinizi kollamak adına...

0|0
    0|0
  • Test sonucu : Tosun Paşa

Paşa gönlü ne çekerse onu yapan, bağımsız hareket etmeyi, etrafını sallamamayı seven, enerjik birisiniz.

Değişken bir kişilik yapınız olduğu da söylenebilir: Hızlı karar alıp aldığı kararı hemen uygulamaya çalışan, tezcanlı bir yapınız var.

İşler istediğiniz gibi gitmediğinde veya yanınızdakiler sizin temponuza uyamadığında bozuluyorsunuz.

Hemen bozulmayın, çünkü bozulunca biraz zor toparlanıyorsunuz.

Ama sadece biz değil herkes enerjinizin hastası...

0|1
    0|0
  • İnek Şaban.

0|1
    0|0
  • Tosun pasa

0|1
    0|0
  • inek şaban:))

0|2
    0|0
    • gerçekten büyük adamdır .) şu anda da öyle. bir kemal sunal, iki şener şen. yerleri çok ayrıdır :)

• kimsenin aslında bir şey düşünmüyor olması anlamına gelmektedir .) ama hemfikir olmak çoğu zaman iyidir. zıtlıkları önler.

• aynen katılıyorum. bir artı daha verebilseydim, verirdim yani.

• Çöpçüler Kralı çıktım:)

0|1
    0|0
  • tosun paşa.

0|1
    0|0
  • İnek Şaban.

0|1
    0|0
  • hangi pilavsiniz diye bi anket yap nolur

0|0
    0|0
  • tosun paşa çıktım. paşa kızıyım zati, hıh.

0|1
    0|0
    • Ben paşa kızı değilim ben de Tosun paşa çıktım :(

• Hepimiz paşayız hepimiz tosunuz :)

• tosunuz:(

Erkekler Ne Diyor 10

• Test sonucu : İnek Şaban

Sevgi dolu bir kalbiniz var!

Hepimizinki sevgi dolu belki, ama siz sevdiğini gösterebilen, sevdikleri için her şeyi yapabilecek, duygusal ve kırılgan birisiniz üstelik başkalarıyla çabucak dost olabiliyorsunuz.

Çabuk alevlenebiliyorsunuz. Ama hızla alevlenip aynı hızla sakinleşiyorsunuz. Birine aniden patlıyor ama çabuk affedebiliyorsunuz.

Affedemediğiniz tek şey duygularınızın istismar edilmesi. O zaman karşınızdakini defterden siliyorsunuz.

Ruhsal akışkanlığınızı ve duygusal yanınızı biraz kontrol altına alsanız süper olur. Kendinizi kollamak adına...

0|1
    0|0
  • Tosun paşa çıktım :(

0|1
    0|0
  • 7 bela hüsnü :)

0|1
    0|0
  • inek şaban

0|1
    0|0
  • ben şener şen'im... kemal sunal kadar masum ve komik olamadım. çok severim ama. link

2|0
    0|0
  • davaro :))))

0|1
    0|0
  • Memo (Davaro)

0|1
    0|0
  • tosun paşa çıktım

0|1
    0|0
  • davaro feyzo:)

1|0
    0|0
  • "bu parayla şey bile çekilmez" repliğinin geçtiği sahneyi al, işte o benim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...