Resim hakkındaki yorumlarınızı alalım

link

Artık sadece resim soram diyom sizde yorum yapın böyle daha iyi :)

Güncellemeler:
yorumlamalarınız için teşekkürler tabi ağzı laf atmayı seven bazı minikleri saymıyorum. ayrıca bu resme olumlu ya da olumsuz bakmanızı öğrenmek istedim yorumlarınızı yani. anlamadığını söyleyen çok çıktı şaşırtıcı belli bişey anlatılmak isteniyo yazı da var. neyse teşekkürler

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• soldaki fotoya yorum yapmam

kim kiminle nasıl yaşamış ilgilenmem onların seçimidir çünkü

sağ tarafta adaletsizlik var, haksızlık var vs. vs.

görünce insanın içi eziliyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ikisi alakasında bağlantı bile yok

0|0
    0|0
  • Sol tarafta sok edici bir şey yok, sağ tarafta adaletsizlik var

0|1
    0|0
  • dogru dedin.

0|0
    0|0
  • ikisinde de ahlaki bir değer düşünmedim

0|0
    0|0
  • Her iki fotoğraf da kötü. Yan yana koyulması çok daha kötü.

0|0
    0|0
  • dün misafirliğe gittiğimiz evde anne babası ayrı olan bir çocuğun eşime baba demesi kadar yıktı beni fotograf

0|0
    0|0
    • ! çok tuhaf. yaşadığın acı bu resim de de onu gördün gbi tabii. kötüü

• Sağ tarafa birşey diyemem. Herkesin kendi şeçimi,kendi fikirleri.

Sol tarafta adaletsizlik boy göstermiş.

0|1
    0|0
  • yan yana konmamasi gerekir.

1|0
    0|0
  • buradaki mantık ne şimdi?

heriki fotğrafta rahatsız edici

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1. Bana göre ahlaksizlık degildir. Dinen yanlıslıkları vardır ama ınsanların dinlerini sorgulamak ınsanlara düşmez. Sadece uyarmakla mükellefiz.

2. Arap kavimleri her zaman yoksllukla münteşir olmustur. Bunun asıl sebebi yoksulluk degil kendi aralarında monarşı ve çetelesme olayıdır. Yani içlerindeki en güclu başa gecer cevresındekıler huzurludur maraba yani çalısan takım kazandıklarının yarısını vergi ve mahsulunde bır kısmını bu kısıye verdıklerı ıcın sadece karınlarını doyurabılmektedirler. Tabi bu da mahsulun iyi oldugu zaman ıcın gecerlidr.

0|0
    0|0
  • sağdaki fotoğraf bilindik soldaki fotoğrafta bilindik ikiside şok etkisi yapmadı bende.

0|0
    0|0
  • Herkes alışık olmadığını dışlar. Fakir bir nesilden sağdakini irdelemesini bekleyemezsin. Geniş bakmak lazım ondan sonra şairlik yapsınlar..

0|0
    0|0
  • Ahlak Üzerine Sağ Resim Pisliktir.Düzen Ve Adalet Yok Sol Fotoğraf İçin.

0|0
    0|0
  • soldaki fotograf hiç rahatsız edici değil hatta bir hoş oldum oyhhşş..

şaka bir yana da sağdaki fotoğraf hakkında konuşmak için doğru yer ks mi emin olamadım..

0|0
    0|0
  • kıyaslanacak şeyler değil

0|0
    0|0
  • dünyanın 2 yüzü bir taraf gece bir taraf gündüz? ama tek gerçek sağdaki çocukların soldaki lezbiyenleri asla göremeyecek olmasına rağmen soldaki lezbiyenlerin bu çocuklardan haberi olmasına rağmen pislik içinde yaşamaları...

0|0
    0|0
  • Aferin iyi düşünmüşsün

0|0
    0|1
Yükleniyor...