Sevgilime abisinin aldatıldığını söylemeli miyim?

Arkadaslar sevgilimin abisi askere gitmisdi..cocugun 3 yillik sevgilisi vardi. ben bu kizi cocuk askerdeyken baska biriyle el ele gezerken gordum .. simdi cocuk askerden gelmis, hic biseyden haberi yk, evlenmek falan istiyo kizla.. ya icim icimi yiyo.. napsamki? soylesem bir dert soylemesem bir dert.. bir yardim edin lutfen :((

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediğinde kanıtlayabileceğin bi' şeyin yoksa yuvayı bozmayı çalıştığını / onları kıskandığını düşünürler..

İyi düşün.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunlar ciddi konular evliykende yapar bu tarz kızları bilirim bence sevgilinle konus abisiyle konussun yuva yıkmak değilki bir oros... Var ortada yapınca sorun yokta söleyincemi sıkıntı neyin kafası bu evlendikleri zaman sizin ilişkinizede yansır yarın birgün kardesinede yazmıca ne malum ciddi konular bunlar

0|0
    0|0
  • kızla konuşmayı denedin mi işin aslını?

0|0
    0|0
    • Yok pek bir konusmuslughum yok, zaten konushsamda sana ne der valla bana iftira atar belkide artik nasi bir kiz oldughunu pek bilmedigim icin denemedim o yolu

• ispatın yoksa hiç uğraşma, üstüne kalır

• Söyle bilsin tabiki

0|0
    0|0
  • bence söyleme

0|0
    0|0
  • bırak abi çözüm sürecine zarar verme !

0|0
    0|0
  • Sana düşmez boşver söyleme

0|0
    0|0
  • soylemessen ve sevgılın senın bunu bıldıgını ogrenırse sızın ılıskınız bıter.

0|0
    0|0
  • ispiyonla kaşarı :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• söylersen bir şey yapmamış olsan da kötü duruma düşmek var ucunda yerinde olsam sevgiline söylerdim birlikte bir ortak karar alın ve uygulayın derim

1|0
    0|0
    • ola bilir ama bir korku var icimde

• elbet korur bence oyle bir konuda yalan soylemicegimi bilir yani.. tesekkur ederim yorumlarin icin :)

• rica ederim:)

• bence söylememelisin

0|0
    0|0
  • İlk gördüğünde neden söylemedin?

0|0
    0|0
    • cocuk askerdeydi orda kotu olmasin diye

• boşver tatlım sıkma canını elbet günün birinde ortaya çıkıcaktır.

• insAllah canim

• Söyle bilsin derim

0|0
    0|0
  • Gizli numarayla ara abisini degiştirerek konuş sesini anlat içinden gecenleri kapat ztn onun içine şüphe düşerse peşini bırakmaz bulur dogruyu yanlışı

0|0
    0|0
Yükleniyor...