İstanbulda muhakkak gidilmesi gereken yerler?

Arkadaşlar merhaba İstanbul'da muhakkak gidilmesi gidilmesi gereken, görülmeye değer şeyler nelerdir nerelerdir?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• 1-Topkapı sarayı

2-Sultan Ahmet

3-Ayasofya

4-Kız Kulesi

5-Adalar

0|0
    0|0
  • tarlabaşı :D

0|0
    0|0

• Ulus 29.

Bu İstanbul say say bitmez git 29 a.

0|0
    0|0
  • Hangi birini sayalım şimdi :)

0|0
    0|0
    • encok beğendiğin yerleri mesela

• Avrupa yakasında; kapalı çarşı, tramvay yolundan inerek Sultanahmet ayasofya Yerebatan Sarnıcı sonra topkapı sarayını gezmelisin. Ondan sonra Gülhane parkındane gezerek sarayburnunda cafeye otur bir demlik çay iste boğazın keyfini sür ondan sonra yürüyerek Eminönü'ne git bir balık ekmek ye sonra galata köprüsünden gezerek geç bol bol fotoğraf çek, ayrıca söylemeyi unuttum süleymaniye de mimar Sinan türbesini bir ziyaret et sonra mimar Sinan kafeye git manzara karşısında mest ol:)

• avcılar =)))))))))))

0|0
    0|0
  • Galata kulesi mutlaka

0|0
    0|0
  • Her mühitinin güzelliği başkadır Bakıyorum söylenen yorumlara bizim yerler keşfedilmemiş iyi bu :))

0|0
    0|0
  • Pierre Loti gitmelisin.

0|0
    0|0
  • ortakoy beşiktaş taksım levent

0|0
    0|0
  • Gezi parkı.

0|0
    0|0
  • Taksim. kohıpjl

0|0
    0|0
  • Bagcilar meydani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Pierre Loti

Ortaköy Meydani

Ayasofya Müzesi

Ve tabiki Galata Kulesi.

Daha bircok yer var...

Kiz Kulesini de unutmamak lazim.

1|0
    0|0
    • ortaköye gittim Ayasofya müzesine gittim galata kulesine gittim kız kulesine gidecegimbir türlü olmadı

• beğendim tabiki:) inşallah, evet birçok yer var yavaş yavaş tamamlayacağım inşallah, evet orayı biliyorum bir gidemedim gideceğim :)

• insallah :)

Bu arada sizin icin ben de söyle bir internette gezindim de,

Moda Iskelesi

Sepetçiler Kasrı

Çemberlitaş Hamamı

Yerebatan Sarnıcı

Bunlar da cokca tavsiye edilenler arasinda.

• taş kahve bence

0|0
    0|0
  • Pierre Loti

0|1
    0|0
  • pierre loti

ortaköy

kız kulesi

adalar özellkle heybeliada güzel.

0|0
    0|0
  • sultanahmet eminönü ortaköy :D

0|0
    0|0
  • Yaklasik 5 tane ulkeye gittim gezdim bir Istanbulu'a gidemedim.Kismet olmayinca olmuyor.

0|0
    0|0
  • Yedikule Hisarı :D kesinlikle gitmelisin tatlım :D manzarada çok hoş insan huzur buluyo

0|0
    0|0
  • ortaköyde kuruçeşme kahveside menengiç kahvesi waffle ve kumpir yemeden de olmaz tabi kuzguncuk közde döner, fenerbahçe true blue, beylerbeyi yakamoz restaurant, bağdat caddesi, nişantaşı, kadıköy özellikle happy moons, fatih son osmanı narile cafe, tarabya tekanik balık muhteşem ötesi ve uygun , üsküdar fethi paşa korusu, emirgan korusu lale zamanı muhteşem olur, alış veriş için cevahiri gez derim nişantaşı citys, akmerkez, metrocity, kalyon, bakırköy capacity taksim symbol cafe cheesecakeleri harikadır unutmadan

1|0
    0|0
Yükleniyor...