Ingilizceyi nasıl geliştirirm ?

arkadaşlar ingilizce öğrenme isteğimin sebebi kişisel ilgi yabancı dili çok seviyorum . iniglize var işte biraz ülkemde kalarak nasıl geliştirebilirim ? yabancı diziler altyazılı gerçekten işe yarıyomu

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli kelime ezberlemelisin. + yabancı diziler izlemek, kanallar izlemek ile bu süreci daha bi' hızlandırabilirsin (kelimelerin nasıl okunduğunu görerek / duyarak)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Konuşmadan ingilizce gelişmez. Diziyle filmle olmuyor. Kendine ingilizce konuşabileceğin fırsatlar yaratacaksın.

0|0
    0|0
  • Dil dile değmeden öğrenilmez :D

0|0
    0|0
  • Dizi izlersen kulağın ingilizce kelimelere yatkın olur mesela ben artık Number One FM'de bir şarkı çıktığında bu şarkının adı ney diye kendimi yırtmıyorum kulağım bayağı bir alıştı :D

0|0
    0|0
  • ben fringe dexter ve house md izledim bayağı kulak alışkanlığı yapıyor tabii isteiğine bağlı öğrenmek, ben misal ; iç sesimle bir şeyleri düşünürkken bile ingilizce ve almanca karması kuruyorum cümleleri , zevk meselesi

0|0
    0|0
  • sürekli yabancılarla konuşan birisi olarak pratiksiz olmaz diyorum :)

0|0
    0|0
  • yarıyor tabi ama biraz pratik yapman lazım

0|0
    0|0
  • Gelistirmek yetmiyor ingilizce konisulan bir yerde yasaman lazim hepsinin aksani farkli.

0|0
    0|0
  • ingilizce altyazılı izle. türkçe pek bir işe yaramaz

0|0
    0|0

• +Ingilizceyi nasıl geliştirirm ?

-Spora gönder kendi kendini geliştirsin sen yorulma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yabancı diziler işe yarar ama konuşma dilini öğrenirsin. sen en güzeli kitap oku en büyük fayda ingilizce roman okumak. başta patlarsın sıkıntıdan belki bir sayfayı bir günde anca bitirirsin ama en faydalı yöntem bu. zorlandıgın seviyeleri oku ugraş okuyabildiğin basit şeyleri okursan vakit kaybedersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...