Hangi sigarayı kullanıyor sunuz?

hangi sigarayı kullanıyorsunuz?

hiç bırakmayı denedinizmi ?

denediyseniz neden bırakamadınız ? ya da bıraktınız?

nasıl yani?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• camel beyaz veya sarı kutu alıyorum. günde 5-6 dal içerim. zaten az içtiğim için bırakmayı önemsemiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• 9 yıldır sigara iciyordum . bunun son 3 yılı ortalama günde 1.5 2 paketti. Şimdi hiçbirşey yokken birden bire Sigarayı bıraktım . Çok ama cok mutluyum kendımle barıştığımı hissettiriyor. Onun dışında Tamamen irade ne bir ilaç ne başkabirşey gerekli. Tüm gün sigara icen arkadaşlarm icindeyim hergün biri sigara uzatıyor. Ve sigara icen insanlar cok aciz geliyor bana. Sigara dumanından aşırı rahatsız oluyorum o kadar yani. En güzelide size verdiği özgüven. o Bırakmaya calışıp bırakamayan aciz insanlar iradesiz insanlar gelip ne kadar ara werdin yakında başlarsın sigara bırakılmaz. illa iciceksin gibi şeyler söylüyorlar ve ben kendimden emin oldugum icin sadece tebessüm ediyorum. neyse cok duygulandım.. gidip 1 tane mandalina yiyeyim :))

0|0
    0|0
  • hiç başlamadım

0|0
    0|0
  • kısa parliement içiyorum. istediğimde bırakıyorum.

bazen günde bir paket bazen 2 günde bir paket. canımın istediği kadar içiyorum.

0|0
    0|0
  • ictigim sigara murattı yasadıgım sanki hayattı

0|1
    0|0
  • Parlament İçiyorum 4 yıldan beri devam sigaraya. sigara benim 2. sevgilim insan hiç sevgilisini bırakmak istermi. 15 20 Dakikadir ihmal ediyorum du bir dal yakayım

0|0
    0|0
  • davidoff classic

0|0
    0|0
  • Captain black,viceroy ,parlament bagimli degilim canim ne isterse

0|0
    0|0
  • victory para yok knki d

0|0
    0|0
  • camel soft