Dinlediğiniz yabancı şarkıları anlıyor musunuz ?

ben çok az yabacı şarkı dinlerim.çünkü yabancı şarkıların sözlerini anlamam dinlediklerimde çok azdır onlarında anlamadığım yabancı sözleri ve de özellikle müziği kulağıma hoş geldiği dinliyorum.Yabancı müzik dinlemek için ne yapmak gerek ? anlamadım ? dinleyenler nasıl başladı nasıl anlıyorlar ? sözlerini anlamak mı gerekiyor illa ki ?

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• ben anlamıyorum

0|2
    0|0
  • O kadar iyi kulağım yok ama kısmen anlıyorum. Çok sevdiysem şarkıyı, açıp sözlerine bakınıyorum nette özellikle. Bi de bol dinledikçe ister istemez ezberleniyor.

0|1
    0|0
  • Hayır hoşuma gittiği için dinlerim

0|1
    0|0
  • evet çoğunu anlıyorum

0|1
    0|0
  • dinlerim anlamaya çalışırım anlayamazsam netten şarkı sözlerine bakarım.sözleri anlayarak dinlediğim de daha çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Dili öğrendiğim için dinlediğim müziği de anlıyorum normal olarak :)

0|1
    0|0
  • Evet dinlerim ingilizceyse anlarım.söylediği dili biliyorsan anlarsın başka nasıl anlayabilirsin ki?

0|1
    0|0
  • ritime uy anlamını öğren bazı şarkılar gerçekten küfürlü olabliyor.anlamını öğrenmek şart.işin diğer tarafı yabancı şarkılar genellikle bilinçaltı mesajlar içeriyor.o yüzden anlamını bilmek önemli.

0|1
    0|0
  • Dil bildiğim için anlıyorum ama mutlaka kaçırdığım yerler oluyor. Bilmediğim dilde olsa bile müziği hoşsa dinlenir.

0|1
    0|0
  • ben anlıyorum ama tamamını degıl.genelde once muzıgı etkılıyor benı.sonra bakıyorum netten.bu sekılde cumlelerı anlamaya eslık etmeye baslıyorum:)

0|1
    0|0
  • sözlerinin çevrisine baksam da bi bok anlamıyorum yani sözler çok yavan kalıyor.

0|1
    0|0
  • yabancı dizi izlemenin de verdiği etkiyle kulağım alıştı anlamakta zorluk çekmiyorum

0|0
    0|0
  • sadece ingilizce olanları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kulağa hoş gelenleri dinlerim..

0|1
    0|0
  • anlamak çözmeye yetmez..

1|1
    0|0
  • yabancı şarkılardan nefret ederim.

0|1
    0|0
  • anlayıp napacan. ver coşkuyu. çok sevdiğim bir parça, biri bana tercüme etsin :)) lady gaga - ra ra ra ra ra ra ra

1|1
    0|0
  • ne söylendiği anlaşılmayınca bunda dans edilebiliyor :(

link

0|1
    0|0
  • anlamasam bile müziği hoşuma gidiyor link

0|0
    0|0
  • sanki her dinlediğinizi anlıyonuz laa

0|1
    0|0
  • anlamasam bile bazılarının müziği yetiyor sanki..insana

0|1
    0|0
  • fuck gecen bütün cümleleri anlıyorum :))

0|1
    0|0
  • ingilizce şarkıları anlayabiliyorum

0|0
    0|0
  • Hissediyorum>3

0|0
    0|0
  • ben kursuna gitmiştim bir dönem

0|0
    0|0
  • Anlıyorum. Anlayamadıklarımın sözlerine bakıyorum3<

0|0
    0|0
  • Çoğunu anlarım ama anlayamadıklarımda var

0|0
    0|0
  • anlamıyorum anlasam dinlemem heralde öyle bi tip yani :)))

0|0
    0|0
  • Evet anlıyorum, dinlediklerimi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...