Arabaya alakalı bilgisi olanlar lütfen

Bugün arabayı bir yere sürttüm ve çizildi bazı yerlerinde boyası attı fazla bir bölge değil ama 10 cmlik yerin boyası attı 50 Cm boyuncada çizik var bir tamirata ihtiyaç yok ama boyamak lazım sizce ne kadar tutar lütfen bilgi verin rengi kırmızı gibi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Neresini sürttün öncelikle boyanacak yer parça halinde boyanir. Yani ne kadar sürttüğün değil neresini sürttüğün önemlidir tabii arabanin markasi da etken olacaktir nerede yaptırdığınız da. Yaptıracağınız il ve markayı öğrenirsem yardimci olabilirim. Saygılar

0|0
    0|0
    • Sol arka kapı ve kapının arka tarafta bitişiğinin olan yerde boya kalktı araba Toyota auris bide ankaradayım çok teşekkür ederim

• Tamam teşekkürler

• Rica ederim. Can sıkmaya değmeyecek bir olay. Cana gelmesin :)

Erkekler Ne Diyor 6

• cok derin cizikler varsa parca komple yerinden sökülür. önemli bir sorun yoksa pek masraflı olacagını sanmıyorum.cizik olan yeri görmek lazım ondan sonra ne kadar masraf olacagını net olur.

0|0
    0|0
  • Arabanın modeli önemli şahinse tanıdık ustaya 20 liraya bile yaptırırsın ama yeni model bir araçsa servisler 100 liradan aşağı bırakmazlar

0|0
    0|0
  • arabanın markası ve neresini sürttüğüne göre değişir

0|0
    0|0
  • ustaya bağlı 50 ile 100 tl arasında olur sanırım

0|0
    0|0
    • İçim çok rahatladı sağol

• ben aracın komple tavanını 250 tl ye boyattırdım korkmaya gerek yok

• İşte boya kalkmasa kabuk gibi kalktı boya yoksa diğeri hallolur

• 10 cm lik bir yer çok etmez çizik kapatılyıor zaten 100 lirayı geçmez heralde.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0
  • pasta cila yap

0|0
    0|0
    • Pasta cila Bi kaç yıkamada geçer ama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...