Ankara'da kardeşime nereleri gezdirebilirim?

Herkese merhaba;

Kardeşim Ankara'ya geldi bugün yarın onu gezdireceğim. Nerelri gezdirebilirim. e önerirsiniz. Perşembe cuma cumartesi 3 günümüz var.Dolu dolu geçsin istiyorum. İlk defa gelyior. Zevk alsın geldğine pişman olmasın istiyorum.

Güncellemeler:
bugün sadece kızılayı gezebildik bol bol alışveriş yaptık.Yarın aoç anıtkabir ankamall kzııaly alışveriş merkezini gezdirmek istiyorum tabi yetişirse akşama da gençlik parkına.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bi gün gençlik parkına gidin. Ardından Kızılaya gidin ykmnin en üstündeki fnzye oturun. Daha sonra akşam 8 gibi passage'a geçin. Eğlenin dans edin vs.

Diğer gün çukurambar livada güzel bi kahvaltı yapın ardından cepa kentpark takılın sonrasında park caddesine geçin butcha bigchefs quick china gibi bir restoranda yemek yiyin ve ardınan public vs gibi bi puba geçin.

Diğer günde bilkent ankuvaya gidin roll house da bowling oynayın arada starbcks veya gloria jeansda oturun bir şeyler için sohbet edin. Sonrasında sinemaya girin. Çıkıştada mezzaulnada güzel bir italyan yemeği veya benim facori mekanım quick chinaya geçin yemek yiyin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kızılay avm

başbakanlık ve bakanlıklar

karanfil sokak

başka bende bilmiyorum

haaa bi de aşti niye

dersen ben aştiyi seviyom yaa

0|0
    0|0
  • kızılayda bir yerde korsan kitapçıların boy boy olduğu bir yer var. hoş mekan.. çevresinde hoş cafeler civarda açık mekanlar var. canlı müzik eşliğinde "sex on the beach" içebileceğin. hatta fincanda fal baktırabilirsin civar kafelerde. fal bakan güzel bir hatun var oralarda aşık bir gece için herşeyini feda edebileceğilin(erkekler için bu kısım :D ) ayrıca benim patronun gökdeleni var civarda, gör ve beni hatırla :P :P :)))))))) :D :D :D

0|0
    0|0
  • atakuleyi bi görsün anıttpede anıtkabire gidin. kuğulu parka gidin. kızılaydaki cafelere gidin. gençlik parkı yada altınparka gidin.gençlik parkındaki lunaparka gidin. alışverriş merkezlerini gezdir. aöç hayvanat bahçesine gidin. ulustaki eski meclis binasına gidin ordan roma hamamına gidin. medeniyetler müzesine götür. hamamönüne gidin. yeter mi? :)

0|0
    0|0
  • piknik için göksü çok iyidir hele böyle güneşli(ise) tabi

0|0
    0|0
  • ilk olarak ANITKABİER bence

0|0
    0|0
  • kızılaydan baska nere var ankarada ne tarz yerler istiyorsun

0|0
    0|0
  • kızılay en güzel yer gezmek için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anıtkabir'i kesinlikle göster. Daha sonra da Kızılay'a gidip bol bol alışveriş yaptır. Ayrıca Ankamall, Antares'e falan götür.

0|0
    0|0
  • kardeşin erkekse hava müzesi iyidir ama kızılaydan uzak. braz daha ileri gidersen göksu var güzel kafeler piknik alanı vs.

kitap severseniz adilhan iyidir 2-3 saat çıkmamışlığım vardır ha okadar geldiniz sıhhıyedeki sosyete pazarı biraz curcuna olur ;)

biraz havalı havalı kahve içip alışveriş yapalım dersen bahçeli ve tunalı :)

0|0
    0|0
  • gençlık parkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...