En memnun olduğunuz müşteri hizmetleri kimin?

Şu zamana kadar 50 den fazla farklı müşteri hizmetini aramışımdır. En beğendiğim TTNET oldu adamlar anında cevap veriyor ilgileniyor falan.

Her ne kadar net hızı gidip gelse de telefon hizmetlerinde hakkını yemem.

Smile adsli arardım abartısız her seferinde 25 dk bekletirlerdi.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Süper Online Kullanıcısıyım..

Yaklaşık 2 yıl boyunca 8 mbps internet parası ödeyip 2 mbps internet hizmeti aldım, bu süre zarfında internetimde belli başlı kopmalar yaşadığım için sürekli müşteri hizmetlerini arayıp sövüyordum.. Hep hatunlar telefona çıktıklarından onlara " bi' erkeği bağlar mısınız? biraz kötü konuşacağımda" diyorum.

Sağolsunlar güzel dinliyorlar..

1|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Ttnet iyi diyen biri olamaz :(

Ttnet 150 şikayet gönderdim bazısında sövdüm yinede aynı sorun devam ediyor en kötüsü ttnet.

0|0
    0|0
  • doğru cevap veriyorlar ama ortada çözüm olmuyor. hiç bağlamadıkları internet için 3 aylık para talep ettiler benden. en son olayı mahkemeye taşıyacağımı aladıklarında iptal ettiler faturayı. bu arada turkcell bayram etti onlar yüzünden. soyguncu bunlar!

0|0
    0|0
  • Ramsey firmasından cok memnunum.

Bir de hepsiburada dan memnunum.

0|0
    0|0
  • Ttnet ten hiç memnun değilim.

0|0
    0|0
  • Henüz yeni düzeldi birkaç öncesine kadar 45 dakika bile beklediğim oluyordu..

0|0
    0|0
  • enpara.com müthiş bir müşteri hizmetleri var

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Hepsi birbirinden beter

0|0
    0|0
  • hepsinin allah belasını versin -.-

0|1
    0|0
  • hepsi aynı

0|0
    0|0
  • hepsi birbirinden beter allah bildiği gibi yapsın valla bıkkınlık geldi hepsinden .

0|0
    0|0
  • Pezev*nk Mustafanın :DD

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Flo ayakkabimi degistirmisti memnun kaldim.

Arow degistirmedi ustelik bir haftada rengi gitmisti.

Nisantasindaki bir cantaci da cantayi değiştirdi ama mirin kirin yaptilar.2 ayda dagilmisti canta mecbur alacaklar.

0|0
    0|0
  • Dsmart olayı aştı,ayrıca morhiponun da çok iyi.Ttnettin müşteri hizmetleri iyi olsa ne olur hizmeti kalitesiz.

0|1
    0|0
  • müşteri hizmetleriyle hiç alakamın olmadığını farkettim sorunu görünce :)

0|0
    0|0
  • Turknet kullanırken hep sorun yasadım Tttnet'e gectıgımden berı daha az sorunla karsılastım sankı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...