Faydali şeyler öğrenmek istiyorum

Oturduğum yerden faydali bişeyler yapmak istiyorum genel kültürümü geliştirmek zihnimi açmak ya da ne biliyim iyi şeyler yapmak istiyorum yararlanabileceğim bir internet sayfası varsa onerebilirmisiniz yeni bilgiler ogrenebilecegim falan

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Meditasyon yap . illaha ustasından öğrenmek gerekemz . kendine bir mantra seç . bu konuyu araştır . meditasyon kitapları oku . meditasyon yaparsan asla sıkılmazsın ve zamanın nasıl geçtiğini bilemezsin bile . ve ruhunu sakinleştirirsin . bence bunu dene . hadi iyi şanslar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunun için tek bir adres öneremem ama her aklına geleni, bilmediğini farkettiğin her şeyi araştır bul cevabını. Bol bol kitap oku, yaşadığın şehirdeki kütüphanelere üye ol. Aylık dergileri takip edebilirsin. Seçenek çok yani.

0|0
    0|0
  • ben boş vaktimde Kur'an-ı Kerim türkçe meali okuyorum

2|0
    0|0
  • link

link

bu sitelerde takılabilirsin

1|0
    0|0
  • biz daha önce tanışmışmıydık?

en iyi yöntem kütüphaneye gidip kendini cilt cilt dergilere, binlerce kitaba bırakmaktır. (bkz. denendi, işe yaradı )

0|0
    0|0
    • hatırladııım s... da okuyan, realist,dış görünüşü oldukça güzel bir kızdın :)))

• :))))

şuan ne hissettiğini biliyorum.

geçenlerde ben de böyle birini hatırlayamamıştım.

neyse iyi eğlenceler sana :)

• Teşekkürler sana da

• bilgi küpü, tarih kulübü, felsefe kulübü, edebiayt kulubü.

0|0
    0|0
  • ekşiyle başla, trolleri görmezden gel, çeşitli fikirleri gör, herşeyi sorgula.

0|0
    0|0
  • al hayatın değişsin ; link

0|0
    0|0
  • kitap oku bol bol. boşver interneti.

1|0
    0|0
  • Yabancı dil öğren

0|0
    0|0
  • bence hocamızı , nihat hatipoğlu nu dinle . başka şeyler de yap tabi

0|0
    0|0
  • iyi şeyler yapmak için emek vermelisin, bu da oturduğun yerden olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • git aç eksi sözlük uludag sözlük hem eglen hem bilgilen

0|0
    0|0
  • belgesel izleye bilrisin faydalı siteler var

0|0
    0|0
  • Kitap dergi gazete al bilgilen..tarihi psikolojik filmler izle

0|0
    0|0
  • Ekşi sözlüğe gir ufku iki katına çıkaran bilgiler başlığını bir kontrol et derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben boş vakitlerimde çok beğendiğim islami sohbet yapan kişileri dinlerim faydalanırım ufkumu açar bu tarz bir dal seçerseniz kendinize youtube ve benzeri siteler üzerinden konuyla ilgili faydalı bilgiler edinebilirsiniz bu sizi daha çok soru işaretlerine yöneltim yeni yeni araştırmalara yol açacaktır şimdiden başarılar dilerim:)

0|0
    0|0
  • onun yerine kitap oku :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...