30 Mart yerel seçimleri ve seçmen..

Yaklaşık iki ay kadar sonra mahalli seçimler var. Hangi partiyi tercih ettiğinizi değil de, bir seçmenin oy verip idareci yaptığı kişi veya kişilerden beklediği ya da beklemesi gereken şeyler neler olmalıdır sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgeyi daha yaşanılabilir hale getirmek ama bu sadece yönetenlerle değil, toplumunda bilinlçli olarak katkıda bulunması gereken bir durumdur ve memleket şartlarında böyle bir yer göremiyorum malesef... İnsanlar oy verir fakat arkasında durmazlar, sorgulamazlar... Bize özgü bir durum, böyle gelmiş böyle gider kafası... Anlatsam uzun da hangi birini anlatayım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• önce hangı partıden secılırse secılsın o formayı cıkaracak

yorenın altyapısına bakacak,yorenın ınsanına iş imkanları yaratacak,oradakı ınsana yardım edecek,hıc kımseyı ayrı gormeyecek! herkes esıt olacak onun için yuzde 50 ile gelse dahi...yetımın hakkına sahıp cıkacak ve en onemlısı para kazanmayacak...insana saygı gosterecek ve sevecek,burnu yukarıya kalkmayacak,hızmetkarım deyıp tepesıne cokmeyecek,adam olacak adam...

0|0
    0|0
  • Bu secimlerde partilerden cok adaylar öne cikar cünkü mahalli secimler.Bu yüzden sehir icin en iyi projeleri olani secmek dogru olur diye düsünüyorum.

0|0
    0|0
    • adaylardan beklenen ya da beklenmesi gerekenler nelerdir ya da neler olmalıdır sizce?

• Valla sehir icin yapilacak sosyal ve ekonomik planlar beklenir her adaydan. Projelerle karsisina cikarlar halkin en iyi projesi olanda sandikta ödülünü alir.

• söylediği sözle yaptıgı iş ne olrsa olsn tutmalı

önce kendi iman etmeli yaptıgı işe ve boyn egmemeli kimse begenmesede

0|0
    0|0
    • açık söyleyeyim. bence türkiyedeki kötü siyasi yapının sebebi, insanların sandığa niçin gittiklerini bilmemelerinden kaynaklanıyor. siyasiler de türkiyedeki bu yapıyı çok iyi biliyor ve çok iyi kullanıyor. Kendi asli işlerini yapmayıp, insanlara ideolojik ya da insanların duyguları, düşünceleri, yaşam tarzları, kültürel davranışları üzerinde seçmen kitlesi oluşturuyor..

Yükleniyor...