Beyler bayanlar geriye gidelim 90 lı yıllara neleri seversiniz sevdikleriniz özledikleriniz nelerdir ?

beyler bayanlar geriye gidelim 90 lı yıllara neleri seversiniz sevdikleriniz özledikleriniz nelerdir ?

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• masumiyet.. Arkadasmla bkkaldn aburcubur calıp annelrmz agzınzdan kurt cıkar dogryu söyleyn, caldnız mı? dedgnde ark.mı kenara cekip..Ya cıkarsa? dogryu söyliyelm dyip itiraf etmelerimi xD

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • pokemon tasolarıyla mahallenin tüm erkeklerini kökerdim jıdlfhnds

0|1
    0|0
  • bir sokak kültürümüz vardı mesela. eve girmek istemezdik. özellikle yaz geceleri nasıl da güzeldir bir çocuk için, istediği kadar oyun oynama lüksü, erken kalkma tasası olmadan hemde. mahallenin yaşlı teyzeleri otururdu evlerin önünde, semaverler yakılırdı. örgüler örülürdü. çocuklarını gözleyen anneler olurdu ve mutlaka her oyuna su kaçıran sevimsiz bir arkadaş :) hepsini özlüyorum. hem de çok özlüyorum.

0|1
    0|0
  • Tabi ki 90'lar pop** Unutulmaz ve vazgeçilmez benim için.. Hala dinlerim ,giderim o günlere** Dur! İyi hatırlattın, açayım bir tane:)

0|1
    0|0
  • çocukluğum...

0|1
    0|0
  • Annemin topuklu ayakkabılarını giyip evcilik oynadığım günleri çok özlüyorum :(

0|0
    0|0
  • 90ların şarkıları efsane

0|0
    0|0
  • tetris

kalemle kaset çevirmece

filmli fotoğraf makinesi

saçları renkli ufak bebekler vardı adı neydi yahu :/

0|0
    0|0
  • 90 yıllarda çocuktum galiba oyun oynamayı sevyordum..

0|0
    0|0
  • Marioooooo:)

0|1
    0|0
  • Ne varsa özledim

0|0
    0|0
  • o yıllarda doğmaya çalışıyodum ben anne karnınndaki o günleri ne özledim bee ...

0|0
    0|0
  • Yumi yum. Olsa da yesek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 90'lı yıllarda henüz teknoloji ülkemize yeni yeni geliyordu o yıllarda bilgisayardan cep telefonundan çok arkadaşlık dostluk önemliydi . O mahalle kültürü dediğimiz şey komşuluk daha bir sıkıydı daha içtendi . Artık eskisi gibi değil aynı sokakta oturan insanlar birbirlerine selam vermez oldular durum acı .

0|0
    0|0
  • O günlere ait her şeyi özledim. İnsanlarımı özledim, hayallerimi özledim, küçük düşüncelerimi özledim. Mahallede top oynamayı, apartman girişinde taso oynamayı, saçma sapan maceralar yaşamayı, küçük bisikletle bana çok büyük gelen küçük çevrede dolaşmayı. Ozamanki annemi babamı kardeşimi, herkesi herşeyi özledim

0|0
    0|0
  • misket oynamayi, sabahin 7sinde sirf cizgi film icin uyanmayi, sobanin gozunde pisen patatesleri elim yanmasin diye elbisemin arasina koymayi, mavi onluk giyinmeyi, sorumlulugumun sadece ogretmenimin verdigi odevimin olmasini, tenefuslerde simiiiiiit oynamayi .. Yaz aksamlarini gun batimina kadar mahalle ark lari ile gecirmeyi. Vay beeee :)

0|0
    0|0
  • herşeyi havayı suyu bile

0|0
    0|0
  • 90 ların şarkıları gala:freed from desire,haddaway,its mylife vs...O şarkıların yeri asla dolmayacak ve Çocukluk günlerim tabii ki...

0|0
    0|0
  • jetonlu sokak telefonları...

iplikle çok sayıda aranabilir olanlar:(((

0|0
    0|0
  • kağıt helva,cam şişe tamek meyva suyu,pop muzık,barış manço,bizimkiler dizisi:)bizim mahallede çekiliyorduda ayrı bir anısı var

0|0
    0|0
  • ortaokul zamanlarımı çok özlüyorum

0|0
    0|0
  • okul yıllarım çok özledim :)

0|0
    0|0
  • Bülent Ecevit hükümetini özledim

0|0
    0|0
  • of aman nalan

0|0
    0|0
  • GEÇMİŞİ KARIŞTIRMAYIN BENCE

0|0
    0|0
  • 90 lar denildiginde rahmetli ozal aklima gelir hep ruhu sad olsun

ALLAH mekanini cennet etsin

0|0
    0|0
  • müzikleri =)

0|0
    0|0
  • Vanilla İce-İce İce Baby,..Mc Hammer(Bay Kamber)-U can't Touch This...Snow-İnformer:DDD

0|0
    0|0
  • Misketlerimi özledim ben :)

0|0
    0|0
  • öncü gümlet sonra hüplet

0|0
    0|0
Yükleniyor...