Coğrafya nasıl çalışır ?

konuyu 2 3 kez okuyorum ama sorular genelde yanlış çıkıyor sanrım coğrafyayı es geçeceğim var mıbunun bir taktiği ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Önemli yerlerin altını çizerek ve zaman zaman özet çıkararak çalışmanı öneririm.. Harita üzerinden çalışılabilecek konular da akılda daha çok kalır görsel olarak*

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• konuyu hikayeleştir. hayallerinde canlandır.

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra vakit kaybi olabilir ama unidersite cografya setini indirebilirsen oradaki hoca mantigini kavratarak cok iyi bi' sekilde anlatiyor.

0|0
    0|0
    • daha 50 gün var coğrafya için yeterli bir süre

• sevmek lazım

0|0
    0|0
  • Ezberleyerek.

0|0
    0|0
  • Coğrafya güzel dersti biraz hafıza gücü ister konu bakımından çok çeşitlidir.

0|0
    0|0
  • lise kaçsın?

0|0
    0|0
    • mezunum

• hmm ben sonum şöyle söyliyim sayısalım pek çalışmayı düşünmüyorum geçmiş yıllardaki soruları çözücem soru kalıbı çalışcam yani

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece okuyarak ezber yapamssın ki eğlenceli ezber teknkleri var bence birde onlarla dene bn öyle yapıyorum. mezunum ve sayısalcıyım ama coğrafya netlerim gayet guzel gelıiyor çalışmayı eğlenceli hale getir ne biliyim kodlayarak çalış hikayeler uydur falan :)

1|0
    0|0
  • önüne haritayı al masal gibi anlat,eğlenceli çalış. ben cografyayı fullemıstım ygs ve lysde . çok kolay ınan

1|0
    0|0
Yükleniyor...