Tuvalette kitap okumak kültür göstergesi mi?

Sizce tuvalette kitap okumak kültür göstergesi mi?

0|0
16|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayır bence değildir :).Abimin tualeti böyle bir yerdir.Kütüphaneyemi geldim yoksa wc yemi diye merak ederim.Tualetinde en az 30 kitap ve dergiler gazeteler mevcuttur.Her kişiye özel her zevke özel vs.2 saat tualette kalmasını buna bağlıyorum kültürüne değil :)

1|2
    0|0
  • hayır kabızlık göstergesi..:)

0|1
    0|0
  • Keyif amaçlı.. babam da gazete okuyor:D

0|1
    0|0
  • Kendine küfür ettiren bir kültür olamaz

0|0
    0|3
  • Okunucak daha mantıklı yerler varken tercih etmemek lazım.

0|0
    0|1
  • Keyif işi. Metro-otobüs-bank gibi yererde okuyorsan kültürlüsündür

1|1
    0|1
  • Evet. Demek ki havada karada kitap okuyor derim.

0|1
    0|0
  • He ya.

0|1
    0|0
  • Dikkat edinde deiğe düşmeyin:(((((

0|1
    0|0
  • sadece tuvalette okuyorsa hayır.

0|1
    0|0
  • ehl-i keyfe düşkünlük bana göre...

0|1
    0|1
  • evet

0|0
    0|0
  • bence çok saçma kültürle alakası yok

işini bitir çık başka yer mi yok

0|0
    0|0
  • ben lavaboda işsiz kalamam ya telefon ya kitap dergi vs. alırım yanıma

0|0
    0|1
  • O zaman kitaba kendini verince çıkacak olan bile geri kaçıyo be sen ne diyon...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sizi sıkacağım ama size bir anaktot anlatayım arkadaşlar... çok eski bir zamanlar yani bundan 14 yıl önce iki kafadar çıktık yola dünyayı gezecegiz .. biraz paralar biriktirdik biraz borclandık onun çok fazla bilmedigi ingilizceden benim maceraperesligimin verdigi cesareten yolara düşecegiz dedik.. o tarafa döndük bu tarafa döndük bize kimse vize vermedi...bir tek gürcüstan üzerinden rusya ..çıktık yola paralar cepte sırt cantaları dolu yiyecek.. dün gibi hatırlıyorum dolarları çok küçük yaptık . gidip pazardan çepleri olan külotlardan aldık . gürcistana girdik otobüste bir maven bir şöfer ve biz varız erkek olarak... o insanların hepsini elinde kitap .. bizde aval aval hangisini düşürürüz diye hesaplar yapıyoruz tabi.. kültürsüzlügün allah belasını versin bizi kültürsüz yetiştirenlerin allah belasını versin.. tuvalete gidiyoruz mola yerlerinde bakıyoruz tuvaletlerin kapısı yarıya kadar yarıdan sonrası yok..iinsan tuvalleteyken bir insan gögsünden yokarısı görünüyor... tabi bize tuaf çok yabancı .o insanlar sadece tuvalete degil yemek sırasında , çay içerken otobüs beklerken bilmiyorum her yerde kitap okuyorlardı ...sadece kitap okuyorlardı .. tabi biz bu arada tutuyoruz , biriktiriyoruz :::))olamaz . milletin özünün önünde . öyle açıkta tuvalete girmek cesaret ister... kimse anadolu delikanlısını oraya sokamaz ve o halde göremez.. sonra mavin yardımcı oldu yoksa patlayacaktık... kültürler degişiyor herkese her topluma göre ..bırakın insanları yargılamayı.. adam kitap okumuş tuvalete . okusun... kime ne zararı var bunun...bırakın insanlar bir başkasına zarar vermedikleri davranışlarını sonuna kadar yaşasın.. sonuc olarak o insan istedigi şeyi yapıyor egosunu tatmin ediyor...

0|1
    0|0
  • nerde okunduğu önemli değil bence..

0|1
    0|0
  • ben bundan ziyade delikanlılıkla alakalı şeylere kafa yorarım. tespih mesela.

1|0
    0|1
  • Salaklık göstergesi bence

0|0
    0|1
  • tuvallette zaman geçirmek için bir şeyler yapmak gerekir. boş boş kapıya lavobaya bakacağına insan elinde bir şey olsun okusun zaman geçsin ister. kültürlükle alakası yok. zaten çok kültürlü bir milletiz ağızımızdan a. koyayım küfürü hiç eksik değil.

0|1
    0|0
  • hangi kültüre göre? bizde edepsizlik sayılır.

1|0
    0|1
  • Tuvalette Uykusuz okunur 3<.

0|1
    0|0
  • öğrenmeye aç olduğunun göstergesidir

0|1
    0|0
  • Tuvalette amacı dışında eylemleri tasvip etmiyorum.

0|1
    0|1
  • tuvalette kitap okumak kültürse kültürsüzün önde gideni geride durmayanıyım

1|0
    0|0
  • hiç bana göre birşey değil kültür göstergesi olsa bile...

0|0
    0|0
  • P*rno dergisi okuyan nesil aklıma geldi...

0|0
    0|0
  • Yok bağımlılık

0|0
    0|0
  • bana başka yerde söyleme ayıplarlar, bu kültür değil keyif meselesidir.

0|0
    0|0
  • başka yerleri tercih et.

0|0
    0|0
  • Hayır sence ossurarak Ronda alla Turca çalmak kültürlülükmü?

0|0
    0|0
  • Tuvalette kitap okudu diye bir insan kültürlü olmaz, hatta kitap okudu diye insan yine kültürlü olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...