Çocukluğumuzda neler vardı millet hatırlayan var mı? Şarkılar,diziler,yiyecekler

Çarli,Çılgın Bediş,Sıdıka,Ruhsar,Dadı,İyi aile robotu babür,Çiçek taksi,Teletabiler,Pokemon,Ay savaşçıları,Şirinler,Tom ve Jerry,Rosalinda,Marimar ne de çok izlerdik. Şarkılardan da şey vardı sevdik sevdalandık kördüğümle bağlandık böyle ayrı gayrı olmaz olmaz ya da kafayı yormam sonuna bakmam ben adam olmaaam serdar ortaç,onun arabası var mustafa sandal,Harun kolçak gir kanıma,Doğuş,Çılgın sedat, oya bora kardeşler ara beni öptüm seni seni falan filan :) bunlarla büyüdük peki bu abur cuburları hatırlayanlar var mı? link link link link :D hatırladınız mı? eğer şu da vardı unutmuşsun diyorsanız yorum yapın :D

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• tarkan-tayfun ve yomca evcimiğin tv ye çıktığı yılbaşı gecesini izlemiş bir çocuğum ben

bizimkilerde ali nin rahmetli dayısını görmüş

prekazinin monaco ya attığı gole sevinmiş adamım

0|0
    0|0
  • Patates yemeği ve şehriye çorbası vardı. Şimdi alıştık havyara.Sıkıntı hep.

1|0
    0|0
  • 90'lı yıllarda çocuk olmak bir başka.

1|0
    0|0
  • soruyu sormakta gec kaldın

0_0

1|0
    0|0
  • İşte onlar vardı bir sa shaggy bombastic

0|0
    0|0
  • Askı mrmnu vardı ve cok karısık hıc bır sey anlamazdım kım kımın annesı babası sevgılısı :)

1|0
    0|1
  • pavır rencırs

1|0
    0|0
  • filmler, diziler konsuunda sıkıntım olamdı. nerdeys ehepsni hatırlarım.

0|0
    0|0
  • Power Rangers unutmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Demin güzel ablam sordu bu soruyu pas :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• eskilere götürdün beni asdffgh

1|1
    0|0
    • 5 taş oynarmıydınız? :D

• Bende özeniyorum ya iki tane ablam ikisninde çizimleri süperdir ama benim eksilerde yani. Güzel resim yapabilmeyi isterdim şahsen.

• çalışıp yapabilirsin belki sen de de yetenek vardır ama gizlidir

Yükleniyor...