Atatürk eskisi kadar sevilmiyor mu?

Bu konu hakkında görüşleriniz nedir?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene önce İngiltere'nin en büyük düşmanı seçilmişti.

link

1|1
    0|0
    • İngilizler tarihlerini gerçekten çok iyi biliyorlar.

Örneğin Führer Adolf Hitler yerine Erwin Romel'i seçmişler. Kök söktürmüştü .

• Valla hatırlamıyorum :)

• Ben unutmam, biliyorsun :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Atatürk bana özgür bir ülke bırakmak için hayatını savaşlarda geçirdi. Çephede savaştı göğsüne şarapnel geldi. Ülkemi parça parça edecek camilerden ezanı susturup çan sesi çalacak düşmanları bu ülkeden kovdu. Ülkemdeki kadınları katleden tecavüz eden yunanı İzmir'de denize dökerek namusumuzu kurtardı. Şimdi benim Atatürk'ü sevmemem için haysiyetsiz adi şerefsiz onursuz vatansız vicdansız hıyar gibi bişe olmam lazım. Ama ben haysiyetsiz adi şerefsiz onursuz vatansız vicdansız hıyar gibi bişe değilim o yüzden Atatürk'ü çoook seviyorum hemde eskisinden daha çok...

2|1
    0|0
  • Atatürk Allahın bize bir lütfudur sevilmezmi ya...sevmeyenler zaten kafalarına kakılan aptal saptal belgeler yüzünden sevmiyor yok dinsizmiş yok masonmuş yok bilmem neymiş...daha çok seviliyor şimdi..seneler öncesinde söyledikleri ortaya çıkıyor çünkü! keşke ondan sonra onun gibi 10 tane devlet adamı gelse japonya amerika gibi dünya deviydik

hiçbirisine de inanmıyorum..tayyip bile 11 senede başaramadı bunu.. hatta şimdilerde atatürkçülere sığınıyor cemaati bırakıp:D

2|1
    0|0
    • tüh cümleleri karıştırmışım kusura bakma nasıl oldu anlamadım:)))))

Atatürk Allahın bize bir lütfudur sevilmezmi ya...sevmeyenler zaten kafalarına kakılan aptal saptal belgeler yüzünden sevmiyor yok dinsizmiş yok masonmuş yok bilmem neymiş.hiçbirisine de inanmıyorum. keşke ondan sonra onun gibi 10 tane devlet adamı gelseydi japonya amerika gibi dünya deviydik ...tayyip bile 11 senede başaramadı bunu.. hatta şimdilerde atatürkçülere sığınıyor cemaati bırakıp:D

• Hiç kimse sevmek zorunda değil zaten ama saygı duymak zorunda..

0|1
    0|0
  • Ne zaman sevildiki :)

1|0
    1|0
  • seven var sevmeyen var.

0|1
    0|2
  • Atatürk ü sevmeme değil olay Atatürkü temsil eden insanların kişiliklerinden dolayı yaptıkları hatalardan Atatürk ismini yıpratılmasıdır.

1|0
    0|0
  • aslında değişen pek bir şey yok sadece çeşitli oyunlarla M.KEMAL in askerleri içeri girince eskiden sesini çıkaramayan kesim in sesi daha bir gürleşti hepsi bu

0|2
    0|0
  • Atatürk iyi bir komutan, iyi bir lider ama gözde çok fazla büyütülüyor bana katılmıyor olabilirsiniz / olabilirler son derece saygı duyarım. ama şu var ülkemizde atatürk putlaşmış durumda öncelikle insanlara Atatürkü sevmenin ya da sevmemenin vatan hainliği olmadığını anlatmak gerekiyor

0|0
    0|0
    • putlaştırılmaya ya da peygamberle karşılaştırılmasına bende karşıyım..ama genellikle bunu dinciler yapıyor

• Atatürk ü sevmeyen insan mıdır acaba sen önce bunu düşün...

2|1
    0|3
  • Daha çok seviliyor..O sevmeyenler lailkliğe cumhuriyete ayak uyduramayan cahil kesimdir kısa ve net !

1|0
    0|0
  • herkesinn sevmesini ve saygı duymasını beklemek yanlış olur. Bunlar insani duygulardır ve bu duygular sorgulanamaz yalnız saygı gösterilmeli o ayrı

0|0
    0|1
  • herkes sevmek zorunda degil saten

insanlar cıkıp ben ataturku daha cok seviyorum diye yarıssınlarmı ne yapsınlar?

0|0
    1|2
  • Eskisinden daha çok seviliyor

0|2
    0|2
  • Medya akp nin elinde gülenin elinde o yüzden sevilmiyor gösteriliyor.Atatürk baş tacıdır candır..

1|2
    0|1
  • Seven dahada çok seviyor artık.

1|2
    0|2
    • Küfür kabul edilemez.Zaten küfretmek cok cirkin bir davranis.

Kaldi ki bu kadar degerli,Türk tarihinin en önemli liderlerinden birine bu kadar saygisizca davranmak...vallahi yazik.

Kimse elbette ki kimseyi sevmek zorunda degildir ama saygi duymak zorundadir.

• sevmek zorunda değiliz sayarız o ayrı mesele

0|0
    0|0
  • Atatürk'ün de çok ta çükünde idi..

1|0
    0|1
  • Hayır daha fazla seviliyor, bizim mahallemizde bütün camlarda Atatürk resimli bayraklar mevcut,

1|0
    0|1
    • bu soruya verilen cevaplardan da tezim doğrulanıyor

Kızlar Ne Diyor 11

• Eskisi kadar sevilmiyor demeyelim de,

Sevmeyenlerin sesi daha bir yüksek ve gür cikmaya basladi diyelim.

2|4
    1|1
    • Sevmeyenlerin sesinin gürleşmesine katılıyorum. +

• Geçen gün biri küfür etmişti youtubeda bir şeyler söyledim sevmek zorundamıyım diyo tamam kardeşim sevmek zorunda değilsinde sövmek zorunda da değilsin.Küfür etmenin adı sevmemek olmuş şu dönemde.

• Atatürk kendini bildim bileli severim. Hala daha Atatürk'ü seven insanlar var, olmalı da zaten. Ama gercek şu ki Atatürk'e saygı göstermeyen bir başbakan olduktan sonra ülkede bazı insanlar Atatürk'ü sevmeye biliyo maalesef. Hatta Atatürk'e küfür eden gerizekalılar biler var..

3|1
    1|1
  • Biz seviyoruz.Bizim elma çiftliğimiz var, bayağıda çalışan vardı, çalışanlar kendi aralarında sohbet ederken aralarından biri küfür etmiş.

Babam lafın üstüne gelmiş ve adamın ağzını burnunu dağıtmış. Artık sen düşün öyle bir adamın kızı ATATÜRK sevmez mi diye.

1|3
    0|0
  • sevmeyenler akpli ve bdpliler... biz geri kalanlar seviyoruz... kapiş

3|3
    0|2
  • İnsanları bilmem ama bendeki sevgisi gün geçtikçe büyüyor .

1|3
    1|2
  • bazı münafık gruplar tapmaya kadar götürdü işi onlar yüzünden işler karışıyor sevilmez mi ki

0|0
    0|0
  • G*t kıllına tapanlar sevmezsin zaten.

1|3
    0|0
  • Sevdim***Seviyorum***Seveceğim*** Seviliyorsun ATA'M***

0|2
    0|0
  • Yaptığı katliamlar internete kadar düşünce insanların gözü açıldı.Ben sevmem kendilerini

0|0
    0|0
    • Kansız devrim olmaz :) Lenin'in dediği gibi. Lenin, Stalin, Che, Özellikle Pol Pot hepsi de katliam yapmıştır.

• Gerçekler çıkınca

0|1
    2|1
  • Bdp liler sevmiyor diye akp lilerde sevmiyor oldu.Atatürk ü kimse putlaştırmıyor önce şunu kafanıza sokun fikirsizler sizler ne biçim insanlar oldunuz.

Atatürk her daim sevilecek lider insandır..Para verilip hadi Atatürk ü kötüleyelim diyen insanlar sizde paranın esiri olmuşsunuz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...