Sosyoloji bölümü .

sosyoloji bölümü hakkında bilgi verirmisiniz?bu bölümü okumak mantıklı mı ?

1|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda geniş bir çalışma alanına sahip, bence mantıklı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• üniversite sana sadee hayatında karsılasacagın sorunlar hakkında basa cıkılma yöntemlerinin örneklerini sunar, sen eger sosyoloji okumak istiyorsan oku

amaşu anhayat derdine dusup kapagı bir yere atayım düzenli bir işim olsun diyorsan

baska bölümlere yönelebilirsin

0|0
    0|0
  • zevk için okurum meselk için değil

0|0
    0|0
  • Onu okuycağna halkla ilişkiler daha önü açık bir bölüm:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sosyoloji sadece iyi bir kültür birikimi yapmana olanak sağlar. Diploması meslek kazandırmaz. Sosyoloji mezunu olduktan sonra bir sürü ekstradan eğitim almadan adam gibi iş falan bulamazsın. Hele hele Boğaziçi ODTU falan gibi üst düzey bir okula giremeyeceksen sosyolojiyi unut. Eğer sosyal bilimlere ilgin varsa biraz daha çalış psikoloji oku. Eşşek gibi iş alanı var ve taban puanlar da her geçen sene yükseliyor.

Eğer zengin kocaya varacaksan ve eğitimi sadece keyfin için istiyorsan o zaman sosyoloji iyidir. Bir sürü ilginç şey öğrenirsin, ufkun genişler ama diploması para etmez

0|0
    0|0
  • Sosyoloji mezunuyum ve reklam sektöründe çalışıyorum. Maaşım da gayet tatmin edici. Okurken büyük keyifle okudum ve iyi ki de okumuşum diyorum. Sosyoloji hakkında bilgi sahibi olmayan çok insan var. Meslek sahibi olamazsın veya iş alanı yok gibi cevap verenler bilgisizliklerinden dolayı böyle konuşurlar.

1|0
    0|0
  • Hayır tatlım hiç mantıklı değil.Bundan bir kaç sene önce ben de düşündüm ama şimdi cocukluk olarak bakıyorum.

0|0
    0|0
  • ben okuyodum bıraktım daha sonra istediğim bölümü okuyup bitirdm.. güzel bölüm diorlar sosyolojiden için amaa ben öyle düşünmedm . çok zor ve sıkıcı severek okuyamıosn yani :) ama ekstradan açıktan okunack bir bölm diyebilirim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...