Kitap okumaya başladıktan sonra nelerin değiştiğini hissettiniz?

Kİtap okumaya başladıktan kendinizde olan değişiklikleri anladınız mı.Önceden şöyleydi şimdi böyle oldu dediklerniz neler ? Ve ne kadar süre sonra oldu bu ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• sadece dilimi düşünce kavramlarımı falan filan değiştirdi.

0|1
    0|0
  • Artık kitap okumaktan daha çok film izliyorum ama bir ara sabahtan akşama kadar okuduğum dönem vardı. Kendimi bir karakterin yerine koyarak okuyorum ve hafızamda canlandırıyorum. Sanki gerçekten yaşamış gibi hayal etmeyi, hissetmeyi seviyorum. Filmlerde de aynı şekilde. Okumaktan/ izlemekten çok yaşıyor gibi oluyorum olayı. Gelişen şey hayal etme yeteneğim galiba.

0|1
    0|0
  • Kitap okumayı sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Kitap okumadığım bir zaman zarfı olmadığı için bir değişim fark etmedim.

0|1
    0|0
  • Kitaplarla aramda anlayamadığım çoğu kişiye saçma gelecek bir bağ oluşuyor .

Zihinsel olarak fazlasıyla geliştiğimi biliyorum .

0|1
    0|0
  • Hiiç bir şey degişmiyor.. Sayfalardan bşaka..

0|1
    0|0
  • kitabın baslıgını anlayamamıstım ama sonradan anladım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Okuma yazmayı öğrendiğimden beri okurum.

Bu damlaların bir göl oluşturması gibi. Her okunan az ya da çok birşeyler katıyor insana. Tabi bazen bazı kitaplar ufkunu açıyor, sıçratıyor seni.

0|1
    0|0
    • uzun bir roman okurken okuduğun sayfalar aklında kalıyor mu ben unutuyorum genelde

• Unuttuğum da oluyor hatırladığımda. Mesela çok tad aldığım ve konusunu anlatabileceğim bir romanın içindeki olayları unutabiliyorum. Tabi bu benim ki bunaklıktan :)))

• zihnim daha ürtetken oluyor.. sanki beynimde sıkışıp kalmış cümleler var ve okuduğum kitaplar onlara can veriyor. :))

0|2
    0|0
  • olasılıksızı okuduktan sonra bende geleciği görebileceğimi sandım hatta baya uğraştım görmek için :D sonuç negatif :)

0|1
    0|0
  • Kitap okumadan evvel neyi anlatiyorlarsa onu benimseyen robottum

0|1
    0|0
  • Hızlı okuduğumda cümle sonundaki kelimeleri yanlış okuduğumu farkettim...

0|1
    0|0
  • hiç birsey

0|0
    0|0
  • mesnevi okudukdan sonra hayatım adam oldu

0|1
    0|0
  • İnsanların sadece ne kadar salakca düsüncelere sahip oldugunu ögrendim

0|1
    0|0
Yükleniyor...